View RSS Feed

כל הפוסטים

1. מסע ההריון שלי

כוח הטבע גדל בי יצור קטן ששמו עובר כרגע לא ידוע עדיין מה מינו….הכוח של הטבע מדהיםכיצד הגוף שלי הפך פתאום לחממת חיים ,הטבע בשיא פריחתו פשוט נמצא בי.הכל התרחש חיש מהרלא הספקתי לחשוב והופ גדלים בתוכי חיים חדשים ,פרי אהבתנו, יצירת תפארתנו.בתוכי ההרגשה כאילו יצור חדש השתלט לי הגוףועכשיו הוא מחליטמתי אני יקיא ומתי אני יצום וכל הרגשתי שונה ומשונה .גופי שלי הוא לא ממש מוכר ליואני תוהה חיים חדשים גדלים בך אין אפשרות חזרהוהגיע הזמן כנראה שצריך לסבול את החוויה הזוכי כרגע היא לא נעימהואני מנסה לחשוב חיובי ולחשוב ...
  2. התנסות של באקטיביה

אשמח אם תלחצו ותעזרו לי בתחרות:
    http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=4683
    http://www.tapuz.co.il/forums/apps/s....asp?spid=4730

בתור אחת שמזמן סובלת מתופעת הנפיחות ואי-הנוחות בבטן , מאוד שמחתי כאשר הוזמנתי לאירוע אקטיביה בשיתוף עם תפוז וקבלתי הזדמנות להתנסות ביוגורטים של אקטיביה.
    בהתחלה הייתי מאוד סקפטית (בתור אדם שהוא מאוד סקפטי מטבעו), אבל אמרתי לעצמי- מה יש לי כבר להפסיד?
    כל ערב מחדש עמדתי מול דילמה: מה ללבוש? המכנסיים האהובים עלי לא נסגרו
    ...
  3. תיזמון יחסי מין לימי הביוץ

ביוץ הוא התהליך בו ביצית בשלה יוצאת אל החצוצרה מן השחלות "בתקווה" לפגוש זירעון שיפרה אותה. ביוץ מתרחש כ 14 יום לאחר סיום הווסת החודשית אצל נשים שלהן מחזור חודשי סדיר של 28 ימים. בפועל, זמן ביוץ משתנה מאישה לאישה שכן לרוב הנשים אין מחזור פוריות של 28 יום בדיוק. אם את מנסה להיכנס להריון חשוב לדעת מהו מועד ביוץ הקרוב על מנת לתזמן את יחסי המין לזמן ביוץ שלך.
    ישנן דרכים רבות לבדוק את מתי ביוץ. רובן של הבדיקות מתבססות על נוכחותו של הורמון ה – LH בגוף האישה בזמן ביוץ ותופעות לוואי שלו כגון ...
  4. הקשר בין תזונה ופוריות

מאז ומתמיד אוכל וסקס השתלבו זה עם זה נהדר. אבל האם לתזונה בזמן הניסיונות להיכנס להריון יש השפעה על היכולת להיכנס להריון? מסתבר שיש קשר הדוק בין תזונה וכניסה להריון!
    דיאטה קיצונית מדי יכולה ליצור הפרעות בביוץ אצל נשים ולהפחית יצור זרע אצל גברים. אכילה מוגזמת עד כדי השמנה מעל BMI תקין יכולה להשפיע על הפוריות. מחקרים מדעיים מצאו כי יש מזון אחד שמפיע לטובה מבחינה מדעית על כניסה להריון וזה – צדפות. הסיבה אינה מיסטית כלל, אלא בשל העובדה שצדפות מכילות הרבה מאד אבץ. רמות מאוזנות של אבץ אצל גבר חיוניות ...
    תגיות: גבר, פוריות הוספת / עריכת תגיות
    קטגוריות
    בדרך להורות , ‏ הורות ומשפחה
  5. איך עושים בנים או בנות?

המגדר של הילד נקבע באופן ביולוגי ומבוסס על שילוב של שני כרומוזומי המין שעברו בירושה מהאם ומהאב. הביצית של האישה מכיל כרומוזום X ואילו תאי הזרע של הגבר יכולים להיות Y או X. אם הילד יהיה ילד או ילדה תלוי אם הזרע הגברי הספציפי שהפרה את הביצית מכיל X (הילדה) או Y (ילד). הרבה ספקולציות הקשרות לבחירת מין הילד מתמקדות במאפיינים שונים של "זכר / Y" או "נקבה / X" למשל, כמה מהר שוחה הזרע, או כמה זמן כל סוג זרע יכול לשרוד בתוך הרחם, או איזה סוג של זרע יכול לשרוד ברמת החומציות בתוך הנרתיק. ...
    תגיות: ביוץ, בן או בת הוספת / עריכת תגיות
    קטגוריות
    בדרך להורות , ‏ הורות ומשפחה