View RSS Feed

פוסטים אחרונים

1. ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי

ארונות אמבטיה מעוצבים בסגנון כפרי יכולים לשדרג את כל חדר האמבטיה שלכם.

נכתב על ידי דנה כהן

מדובר בדרך מצוינת עבורכם להכניס אלמנט חדש של עיצוב, וכל זאת תוך שמירה על הסטנדרט הגבוה ביותר.

על ארון אמבטיה המעוצב בסגנון כפרי מותאם בדיוק על פי הסטנדרטים והרצונות שלכם כך שהוא יתאים לכם בצורה האידיאלית. חדר האמבטיה הוא אחד מהמקומות החשובים ביותר לעיצוב בבית, ובעזרת ארונות אמבטיה בסגנון כפרי
    בהחלט תוכלו להשיג את מה שאתם מחפשים מבלי להתאמץ יתר על המידה.

...
    תצוגה מקדימה של תמונות מצורפות תצוגה מקדימה של תמונות מצורפות לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: bathroom-1336164_1280.jpg‏ 
צפיות: 6 
גודל: 48.3 קילובייט 
מזהה: 37199  
  2. חברת הובלות ברחובות| לפי מה נקבע מחיר הובלה

לעבור דירה זהו פרויקט מיוחד של פתיחת דף חדש, אך לפני ההתחדשות והשינוי צריך לעבור חבלי לידה שהם המעבר עצמו. חוץ מהאריזה ומיון וסידור החפצים הכרוך בכך צריך למצוא חברת הובלות שתוכל לספק לכם שירות איכותי הגון וכמובן במחיר שפוי. אז מה קובע את מחיר ההובלה? חברת הובלות ברחובות תתן לכם מספר טיפים לכך:

א. המרחק - עלותה של הובלה בתוך עיר ספציפית תהיה נמוכה מהובלה בין ערים, ולכן הובלות ברחובות יהיו זולות מהובלה מרחובות לאשדוד למשל.

ב. כמות וסוג הובלה - אם בהובלה תהיה יותר תכולה ויותר ...
  3. מתכונים לפסח: מופלטה גרסת האשכנזים

בכל שנה ביום האחרון של חג הפסח נצבט לי הלב מחדש כל כך חזק. למה לא יכולתי לבחור למי להיוולד? למה נגזר עליי להיות בת של אימא פולניה ואבא רומני? למה גדלתי בשכונה של צפונבונים מפונקים ללא מרוקאי אחד לרפואה? למה אני בקושי מחליפה שתי מילים בשנה עם המרוקאים שיש לי ברשימת החברים בפייסבוק?

מופלטה אסלית

ואז לא מאחרות לבוא על הפיד התמונות מהמימונות אליהן הוזמנו חברים שלי. ריר מתחיל לטפטף בזווית הפה כמו בהתניה פבלובית והבטן משמיעה קולות מיוסרים. הו, מה לא הייתי מוכנה ...
  4. איך אפשר לשלב נכון בין תכשיטים שונים?

איבדת עגיל שהיה חלק מסט אהוב? נתקלת במכירת חיסול שמציעה תכשיטים שאינם תואמים ממגוון סגנונות? כך או כך, נשאלת כאן השאלה: האם כדאי לך להתחיל לשלב ביניהם כך שתוכלי ליצור מראה ייחודי משלך? התשובה היא - כן. המשיכי לקרוא כדי לגלות איך אפשר לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.
    כשזה מגיע לענייני אופנה, ידוע כי בטוח יותר לשמור על דפוס אחד בלבד או על צבעים מסוימים כשלובשים סטים תואמים. אבל זה עלול להיות משעמם וחד גוני למדי לאורך זמן אם מקפידים תמיד לענוד תכשיטים תואמים. אז אם יש לך אישיות מיוחדת, קריירה שמאפשרת
    ...
  5. תוספים לדשן כימי בחקלאות

בשדות או גינות ציבוריות גדולות בהם הפירות לא נקטפים בתום כל מחזור גדילה, חלקי הצמח נופלים על הקרקע ומעשירים אותה במינרלים ורכיבים מזינים בתהליך מחזורי וטבעי אינסופי.

שם: arable-1642639_1280-875x430.jpg
צפיות: 97
גודל: 59.0 קילובייט

בשדות חקלאים מעובדים שבהם קוטפים את הפירות בתום כל מחזור גדילה לשם מכירתם, הקרקע מאבדת מן המינרלים והרכיבים המזינים האלו. כדי להשלים חסרים אלו נדרשים החקלאים להוסיף לקרקע דשנים.

דשנים כימיים

דשנים כימיים הם המצאה מודרנית במונחים היסטוריים. הם הומצאו בתחילת ...
עמוד 1 מתוך 30 1234567811 ... אחרוןאחרון