View RSS Feed

פוסטים אחרונים

1. איך להרדים תינוק – טיפים אפקטיביים

אתם מעבירים לילות רבים מבלי להצליח להרדים את התינוק שלכם? במקום שתצטרכו לסבך את עצמכם ולהתמודד עם מצב שבו אתם לא יודעים מה לעשות, תוכלו לקחת בחשבון את הטיפים שנזכיר לאורך המאמר, ואין לנו ספק שבעזרתם תוכלו לראות שינוי משמעותי ביכולת של התינוק שלכם להירדם.

לפני שנציין את הטיפים שיהיה כדאי לכם להתייחס אליהם, נזכיר שאתם קודם כל צריכים לשים לב שאתם נותנים לתינוק שלכם את הסביבה הטובה ביותר לישון בה. כלומר חדר בלי אורות דולקים ובלי רעשי רקע.

איך להרדים תינוק בקלות?

...
  2. סיפור אישי מאישה מדהימה שהכרתי בבית החולים

את הסקפטיות שיש לי כלפיי רופאים וכלפיי מערכת הבריאות קיבלתי מחלב אמי, ותמיד התעקשתי לקבל חוות דעת שנייה על כל ממצא ועל כל תחושה שחשבתי שהיא משמעותית. גם בהריון היה לי ברור שאעשה את כל הבדיקות שצריך, ושהמילה האחרונה לגבי ביצוע של כל בדיקה ובדיקה תהיה שלי – ולא של הגינקולוג שלי.
    כשאמרתי לו שאני דורשת לעשות מי שפיר הוא כמעט התפלץ. "את בת 26!", הוא אמר לי, כאילו שזאת האשמה ואני פושעת נמלטת. "נשים בגילי לא יולדות ילדים עם תסמונת דאון??", אמרתי לו בכעס. "כן", הוא אמר, ...
  3. בת 36 והריון ראשון

שנים הייתי הרווקה הנצחית של החבר'ה, זאת שיש לה עבודה נהדרת והיא כולה מתוקתקת, אבל איכשהו זוגיות לא נדבקת אליה. אם תוסיפו לזה את העובדה שאני מאכילה את חתולי הבניין, תקבלו תמונה מושלמת של רווקה זקנה.
    אבל בשנה שעברה, בגיל 36, משהו שהתחיל כלילה חד פעמי (ומענג ביותר), פתאום הפך לזוגיות רומנטית, עם הטיפוס האחרון שהייתי מדמיינת שאני אקלע איתו למערכת יחסים. כמו שהמטפלת שלי אומרת לי שוב ושוב: לא תמיד אני יודעת מה באמת טוב לי.
    אחרי שנה היה ברור לשנינו שאנחנו כאן כדי להישאר ביחד, ולראשונה בחיי ...
  4. אל תלך לאיבוד בתוך מטלות והתחייבויות

אני רוצה להיות אבא לגדל ביחד עם האישה שלי ילד משותף ,לנהל משק בית משותף ולחיות בבית אחד עם האישה שלי ואני ."

אני כותב שורות אלה ומתרגש עד דמעות , הלב דופק אולי זה נראה לכם מוגזם התחושות שאני מביע עכשיו אבל זה מה שאני מרגיש עכשיו , זה מאוד קל להקליד את המילים האלה על הדף , אני גם מרגיש שזה גם בא מהבטן ,זורם בצורה הכי קלה בלי מאמץ מיוחד בלי פחד הרצון הוא כל כך חזק , אבל בפנים יש מערבולת גדולה , הראש מלא במחשבות , תכנונים קדימה , מחשבות לעתיד , מתכנן תסרטים חלופיים (בכל זאת הוא ...
  5. חתונה ו..מה עכשיו?

אז...התחתנתי וכמו כל זוג בישראל התחילו לשגע אותנו מה לגבי ילדים. פייר, לא אוהבת שנכנסים לחיים אבל בכנות, התחתנו בדיוק לשם המטרה של הקמת משפחה. די כבר היינו בחו"ל, כבר עשינו קורסים שונים ומשונים לפתח את עצמנו והגיע הזמן ויש מוכנות לזה. אז יצאנו לחופשה, והשתכרנו קצת ופתאום שבוע שעבר אני מגלה שאמא טבע מאחרת...מחכה ומחכה וכלום לא מגיע. זה ה-דבר? יכול להיות שנכנסתי להריון אני תוהה לעצמי? אז קניתי ערכת הריון והתשובה הייתה חיובית. הלכתי לרופא ואכן הוא אישר את החשדות שלי. התחלתי לחפור באינטרנט כדי ...
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון