View RSS Feed

פוסטים אחרונים

1. הגיבורים האמתיים לא נמצאים בסיפורים

על ידי , 22/12/2016 ב 15:37 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    אשת חינוך, עורכת דין וסופרת* כותבת מגיל צעיר ( רומנים, סיפורים קצרים ושירים לילדים ולמבוגרים ) * חלק גדולמכתבי היד הוגשו לתחרויות כתיבה * ההתמודדות כמורה ואם צעירה במבצע"צוק איתן" מביאים אותה לכתוב סיפור לילדים ( שמיועד גם להורים ) המסייע לילדים ולהורים ולהתמודד עם געגועים להורה שיוצאלמילואים ומצבי פרידה בכלל. זוהי שירלי זנו אקלר מחברתהספר "אבא של יונתן הולך למילואים" ( אופיר ביכורים) שמציינת כי הספרמוקדש גם לאותם חיילים ששומרים עלינו יום יום, בעיניה, זה ממש לא מובן מאליו. ...
  2. הקשר בין תרבות השפע להעדר אושר

הקונפליקט בין האושר לבין תרבות השפע
    החיים בעידן המודרני\טכנולוגי שיפרו את רמת ואיכות החיים של הפרט ללא ספק, אך מנגד הם מרוץ מתמשך שבו התחרותיות והשאפתנות מעפילים על תחושת הסיפוק והערכה של מה שכבר יש בידינו. אם השגנו את מה שרצינו, אז הוא מיד מאבד מערכו בעינינו ואנו זקוקים למטרה אחרת על מנת לספק לנפשנו ייעוד חדש.
    הקונפליקט שנוצר הוא הניגוד בין תרבות השפע בימינו המציעה לאדם מכל וכל ואמורה להפוך אותו למאושר, אך מנגד הגישה התחרותית של ימינו, שעל פיה הפרט מורגל "שלא להסתפק במועט"
    ...
    תצוגה מקדימה של תמונות מצורפות תצוגה מקדימה של תמונות מצורפות לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: Hobbies.jpg‏ 
צפיות: 62 
גודל: 10.9 קילובייט 
מזהה: 36867  
  3. מעשה בגבר שמחזיק חפץ הקשבה במקום אקדח או סכין .

הכירו את הגבר שמחזיק חפץ הקשבה במקום אקדח או סכין .
    הכירו את הגבר שהוא סקרן לדעת איך בת הזוג שלו מרגישה
    הכירו את הגבר שיש לו מתנה שהוא כמהה לתת ולתרום לקהילה שבה הוא נמצא .
    הכירו את הגבר שפועל מהלב ומלא אמפטיה והכלה מלא נוכחות ותשוקה .
    הכירו את הגבר שיש לו מילה אינטגרטי ויושרה .

קוראים לי שי איל , כיום אני נמצא בזוגיות עם בחורה שאני אוהב , עצמאי ויודע מהי מטרת חיי ,קם בבוקר מביט על עצמי מול המראה ואומר לעצמי "אני אוהב את עצמי ואת הגוף שלי אני עירני ומלא
    ...
    תגיות: שי איל הוספת / עריכת תגיות
    קטגוריות
    יחסים ואהבה , ‏ מלב אל לב , ‏ כתיבה יצירתית
  4. פותח את תיבת הזכרונות

על ידי , 14/07/2015 ב 13:36 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    מומחה ברפואת ילדים והמטולוגיה, עבד שנים רבות בתפקידים מנהליים כרופא בכיר בקופת חולים מכבי. זה למעלה מעשרים שנה עובד נורדן במכבי כרופא ילדים ברמת גן.
    בתחילת דרכו עסק במחקר, שהה בארצות הברית כמה שנים, ופרסם מאמרים בנושאים רפואיים שונים בכתבי עת מקצועיים. בהמשך, ובמקביל לעבודתו כרופא מסור, החל לכתוב שירים וסיפורים.

זהו ד"ר אורי נורדן שמעבר לעיסוק ברפואה , הוא גם כותב שנים למגירה. במהלך ארבע השנים האחרונות, בעידוד בני המשפחה והחברים הוא החליט להוציא חלק מכתבי ידו לאור. ספרו ...
  5. הפעם הראשונה שלי

אימון כושר הוליסטי מטרתו להפוך את האימון הגופני של המתאמן לחווייה ,לעלות את מודעות המתאמן למה שמתרחש בתוכו ,להקשיב ללב ולהרגיש את הגוף , לעלות את המודעות של המתאמן לטיפוח ונתינת תשומת לב לגוף שלו להיות מודע למה שהוא מכניס לגופו במטרה להפוך את היממה לחווייה מיוחדת במינה .לקום בבוקר להסתכל בראי ולהגיד אני אוהב אותך .לקום כל בוקר להביט על עצמי מול המראה ולהגיד : " אני אוהב את עצמי ואת הגוף שלי אני עירני ומלא אנרגייה לעשייה ויצירה חדשה " . המשפט הזה מלווה אותי ב 17 השנים האחרונות והוא המשפט
    ...
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון