View RSS Feed

פוסטים אחרונים

1. כך נתפסתי על עבירת נהיגה בשכרות ביום הנישואין שלי

את הסיפור שאני עומדת לשתף אתכם לא אשכח בחיי על אף שעברה כבר כברת דרך. לפני כחצי שנה נישאתי באושר. ביום חתונתנו, ובטרם נגיע לגן האירועים, החלטנו לערוך הפסקת צהרים וללכת לאכול משה קטן לפני האירוע בערב. עצרנו במקום ביפו ואכלנו משהו קטן עם כוס צ'ייסר להשלמת החוויה. בתום הארוחה, מיהרנו להגיע לסלון הכלות להתכונן האירוע. מאחר ובעלי לא ידע איפה נמצא הסלון, החלטתי שאני נוהגת למקום כך נגיע למקום בזמן. עם יציאתנו ממגרש החניה הסמוך למקום בו שתינו, עצרה אותנו ניידת משטרה לבדיקת נשיפון ינשוף, בחשד לנהיגה בשכרות. ...
  2. מהו הדין במעורבות בתאונה קטלנית

הפעם אני רוצה לדבר איתכן על נושא חשוב ביותר בנושא התעבורה ותרבות הנהיגה בישראל!
    כ"כ הרבה הסחות דכת קיימות בזמן נהיגה דבר העלול לגרום לתאונה או חלילה למוות. לפני כ חודש התעסקתי עם הנייד בזמן נהיגה (כרגיל לקרוא הודעה בוואטס אפ) וכמעט דרסתי ילד על אופניים חשמליים. אלו היו השניות המפחידות בחיי. לכן החלטתי לכתוב קצת על הנושא מקווה שכמה אסימונים יפלו!!!

עליכן לדעת כי בתאונה קטלנית שיש בה נפגעים, המשטרה נכנסת לתמונה כמעט תמיד. השוטרים בדרך כלל מגיעים למקום מיד, ובוחן תנועה (שוטר ...
  3. העיר העברית שלי

על ידי , 06/12/2016 ב 13:39 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    אשת חינוך וסופרת * חובבת כתיבה וצילום * רואה בחינוך שליחות ( "המחנך הינו מתווה הדרך עבור התלמיד במתן כלים וערכים במסלול חייו" ) * הכתיבה טבועה בה מגיל צעיר * הייתה רוצה לפגוש את אברהם אבן עזרא שהיה מבאר ומבקר משורר ופילוסוף שחי ב - 1092/3 - 1167.

השילוב בין האהבה לכתיבה ולמקצוע החינוך הניבו את כתב ידה הראשון * דרך הסיפור היא מנסה , באופן יצירתי , להקנות את כללי הדקדוק העברי* את ספרה הראשון לילדים היא מוציאה בעקבות תחרות "סופר נולד" ( שהתקיימה מטעם הסתדרות המורים ...
  4. יש לי מה להגיד !

על ידי , 02/03/2016 ב 11:12 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    יליד פס, מצטרף במחתרת לתנועת "דרור במרוקו, ועולה כנער לישראל עם חברי גרעין נח"ל אגוז ומתיישב בקיבוץ רעים * בשנת 1968 מעתיק את מגוריו לעיר אשדוד * גמלאי של התעשייה האווירית וכיום יו"ר בהתנדבות של הוועד המנהל של מוזאונים ומוסדות האומנות באשדוד
    היציאה לפנסיה מאפשרת לו להתמסר לכתיבה * הרעיונות לא איחרו לבוא שאובים מזכרונות העבר שלו והשאר פרי דמיונו * התהליך הטבעי והאינטאטיבי הוליד רעיונות ל- 2 ספרים שנכתבו בו בזמן במקביל האחד רומן פנטזיה והשני סיפור חייו. חדור מוטיבציה הוא מציב ...

עודכן לאחרונה 02/03/2016 ב 11:29על ידי merav burstein

קטגוריות
    תרבות , ‏ ספרות , ‏ סיפורים , ‏ כתיבה יצירתית , ‏ הורות ומשפחה , ‏ חוויות משפחתיות , ‏ שונות
  5. על אבות ובנים...יחסים ושרירים

על ידי , 01/02/2016 ב 17:34 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)

פסיכותרפיסט גופניומטפל יציבה מומחה בליווי תהליכי גוף ונפש * למעלה מ- 10 שנים משמש כמדריך כושר,וחדרי כושר הם סביבה טבעית עבורו *תאונת אופנוע, פגיעהבגב ותהליך שיקום ארוך מובילים אותו אל התחום הטיפולי * את חווית האקסטרים ואהבתולרכיבה מקצועית על אופנוע הוא מחליף לתחום טיפולי רגשי נשימתי ושלו. זהו גד רדעי, רק בן 33,ומשיק ספר ביכוריםראשון "כל מסע מתחיל בקשר" הוצאת "אופיר ביכורים" שמציין: "ישלי משאלה ובה אבות ובנים יתחילו לקיים יחסים נוחים של אהבה וחיבוק. האמת שהגבריםבדור ...
    תגיות: גד רדעי, מסע, קשר הוספת / עריכת תגיות
    קטגוריות
    כללי , ‏ תרבות , ‏ ספרות , ‏ סיפורים , ‏ כתיבה יצירתית , ‏ סגנון חיים
עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון