View RSS Feed

פוסטים אחרונים

1. התחנה הראשונה בדרך אל התואר: מבחן מימד

אז נכון שבתיכון לא ממש השקעתי בלימודים. כשהיו שואלים אותי באותה התקופה מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה, הייתי אומרת שכשאהיה גדולה - אדע. כשהחברות שלי שקדו על הלימודים, אני קראתי ספרים, שמעתי מוזיקה, רקדתי ובעיקר - חלמתי חלומות בהקיץ. רצון ללמוד התעורר אצלי רק בצבע, ומייד אחרי שהשתחררתי, התחלתי לבדוק מה האפשרויות שלי.

מסתבר שעם תעודת בגרות כמו שלי, אין טעם ללכת לפסיכומטרי. מה שכן צריך לעשות - זה להשקיע שנה מהחיים במכינה קדם אקדמאית.

אבל מה, כדי להתקבל למכינה, צריך גם מבחן! ...
  2. העיר העברית שלי

על ידי , 06/12/2016 ב 13:39 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    אשת חינוך וסופרת * חובבת כתיבה וצילום * רואה בחינוך שליחות ( "המחנך הינו מתווה הדרך עבור התלמיד במתן כלים וערכים במסלול חייו" ) * הכתיבה טבועה בה מגיל צעיר * הייתה רוצה לפגוש את אברהם אבן עזרא שהיה מבאר ומבקר משורר ופילוסוף שחי ב - 1092/3 - 1167.

השילוב בין האהבה לכתיבה ולמקצוע החינוך הניבו את כתב ידה הראשון * דרך הסיפור היא מנסה , באופן יצירתי , להקנות את כללי הדקדוק העברי* את ספרה הראשון לילדים היא מוציאה בעקבות תחרות "סופר נולד" ( שהתקיימה מטעם הסתדרות המורים ...
  3. שיישאר בינינו

על ידי , 01/06/2016 ב 15:15 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    יועצת חינוכית קרוב ל 40 שנה * כותבת מגיל צעיר * חיזוקים שקיבלה ממורתה ביסודי עודדו אותה להתמיד באהבתה לכתיבה * כתיבת שירים נולדה מתוך צורך (מקצועי ) למפגש ושיח עם התלמידים * רואה את תפקידה כשליחות שמטרתה להעצים ולקדם כל תלמיד על פי כוחותיו ונתוניו * תלמידים מן העבר מתקשרים ומתייעצים איתה גם היום.
    זוהי ליאורה ברנע, הפותחת צוהר לשיחות מחדר היועצת בצורת שירים קצרים בחרוזים על נושאים שמטרידים בני נוער וילדים, שירים המאוגדים באסופת השירים "שיישאר בינינו" בהוצאת "אופיר ביכורים". ...
  4. אני קובעת את חוקי המשחק

על ידי , 04/05/2016 ב 12:04 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: עדנה אתרוג.jpg 
צפיות: 78 
גודל: 42.8 קילובייט 
מזהה: 36952

קלינאית תקשורת ומרצה באקדמיה בקורס לקוי למידה והגיל הרך * מפתחת השיטה "תקשורת דרך משחקים" המבוססת על 20 שנות מחקר ועבודה בשטח * שיטה המיושמת בהצלחה על ספקטרום נרחב של לקויות למידה וקשיים חברתיים בכל הגילאים * המטופלים שלה מחוייבים להגיע לפגישות עם חיוך ומצב רוח טוב * על פי שיטתה גם המטפל צריך להנות * כל מטלה מתרגלים באמצעות משחק ולא דפים ("הכחדתי את כל דפי התרגול בחדר שלי") * אצלה בבית ישנה העדפה ברורה למשחקים מאשר למיני מסכים גם כאשר ...
  5. "לשחות" לעבר המטרה

על ידי , 21/12/2015 ב 10:06 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    לשחייה היא מגיעה במקרה בעקבות פגיעה חברתית ומתוך מטרה להחזיר לעצמה את הכבוד האישי שניתץ * היתה אלופת הארץ בשחייה לנוער ובוגרים, מחזיקה בשיאים ישראליים * ייצגה את ישראל בתחרויות בחו"ל * השחייה פותחת בפניה צוהר לעולמות אחרים, שונים מאוד מהמסגרת של הקיבוץ בו היא גדלה.
    היא הופכת לסלב בעמק בו גדלה, וזוכה לאהדה ולפרגון גם בכלי התקשורת הארציים * מקבלת הכרה לפעילותה הספורטיבית מהתנועה הקיבוצית ומהקיבוץ שבו חייתה. הוריה תמכו "מהצד ובשקט".

זוהי נורית ( נוריה ) אמיר ...
עמוד 1 מתוך 5 12345 אחרוןאחרון