View RSS Feed

פוסטים אחרונים

1. כך נתפסתי על עבירת נהיגה בשכרות ביום הנישואין שלי

את הסיפור שאני עומדת לשתף אתכם לא אשכח בחיי על אף שעברה כבר כברת דרך. לפני כחצי שנה נישאתי באושר. ביום חתונתנו, ובטרם נגיע לגן האירועים, החלטנו לערוך הפסקת צהרים וללכת לאכול משה קטן לפני האירוע בערב. עצרנו במקום ביפו ואכלנו משהו קטן עם כוס צ'ייסר להשלמת החוויה. בתום הארוחה, מיהרנו להגיע לסלון הכלות להתכונן האירוע. מאחר ובעלי לא ידע איפה נמצא הסלון, החלטתי שאני נוהגת למקום כך נגיע למקום בזמן. עם יציאתנו ממגרש החניה הסמוך למקום בו שתינו, עצרה אותנו ניידת משטרה לבדיקת נשיפון ינשוף, בחשד לנהיגה בשכרות. ...
  2. פותח את תיבת הזכרונות

על ידי , 14/07/2015 ב 13:36 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    מומחה ברפואת ילדים והמטולוגיה, עבד שנים רבות בתפקידים מנהליים כרופא בכיר בקופת חולים מכבי. זה למעלה מעשרים שנה עובד נורדן במכבי כרופא ילדים ברמת גן.
    בתחילת דרכו עסק במחקר, שהה בארצות הברית כמה שנים, ופרסם מאמרים בנושאים רפואיים שונים בכתבי עת מקצועיים. בהמשך, ובמקביל לעבודתו כרופא מסור, החל לכתוב שירים וסיפורים.

זהו ד"ר אורי נורדן שמעבר לעיסוק ברפואה , הוא גם כותב שנים למגירה. במהלך ארבע השנים האחרונות, בעידוד בני המשפחה והחברים הוא החליט להוציא חלק מכתבי ידו לאור. ספרו ...
  3. יאללה מתחילים!

פוסט ראשון שלי כאן.
    זה מוזר. זה חדש. זה שונה לגמרי מהאתר הישן שלי. הכל כל כך מתקדם עכשיו. הכל חדיש, נוח וקורה נורא מהר.
    בעבר ניהלתי בלוג אישי שרק למעט מאוד אנשים הייתה גישה אליו. הזנחתי אותו, שכחתי ממנו במהלך השנים עד שהוא פשוט נעלם. החברה בה הוא התאחסן פשוט סגרה את האתר וכל היומנים שלי נעלמו כלא היו. לא הצטערתי על זה בכלל. כי אני מאמינה בלב שלם שצריכים תמיד להסתכל קדימה ולא אחורה לעבר. מה שהיה... היה וטוב שהיה!

בקרוב אנסה למצוא זמן כדי לשבת ולכתוב כאן את המחשבות שלי על ...
  4. האם גם את נגד אלימות?

היי
    אנחנו נשים מדהימות.
    כולנו נגד אלימות. כולנו בעד אי-אלימות.
    לחלק מאיתנו האלימות היתה חוויה משתקת, מפחידה ומאיימת באחד משלבי החיים.
    אני יודעת על בשרי. בתור ילדה, חוויתי מכות, איומים, עונשים וצעקות. חשבתי שזה נורמלי. לא תיארתי לעצמי שאפשר אחרת. מאז הילדות עשיתי דרך של ריפוי והחלמה. היום – אני יכולה לדבר על זה. אני אדם שמח. האלימות שחוויתי מדרבנת אותי לעזור לכל מי שרוצה עזרה. החיים שלי הם כאן ועכשיו ואני ממצה אותם עד הטיפה האחרונה. ובהנאה.

ומה איתך? אם ...
  5. כעסים: פלוסים ומינוסים

תשאלו את עצמכם כמה זמן עבר מאז הפעם האחרונה שכעסתם.
    לרוב, יהיה לכם קל להזכר.

מסתבר, שאנשים רבים מוצאים את עצמם כועסים כדבר שבשיגרה. הם אפילו חושבים שזה טבעי. ועוד יותר חמור: חושבים שכך צריך להיות.

אנשים רבים חושבים שמי שלא כועס לעתים קרובות סימן שהוא רובוט, או חסר רגשות.

האומנם?

כדאי לדעת כי כעסים הם דבר נרכש. זאת אומרת: לא נולדנו איתם. אנחנו למדנו לכעוס. בדיוק כמו כל דבר אחר. אנחנו למדנו ללכת, למדנו לדבר, למדנו לקרוא, לכתוב וכו'. וכך, גם ...
    תצוגה מקדימה של תמונות מצורפות תצוגה מקדימה של תמונות מצורפות לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: ambitions2.png‏ 
צפיות: 147 
גודל: 5.2 קילובייט 
מזהה: 36276  
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון