View RSS Feed

כל הפוסטים

1. ספא ופדיקור דגים גלילי

אני עשיתי היום טעות לא קטנה, מודה.
    מי אוכל פרוסה עם דג טונה משומר לפני שהוא הולך לטיפול פדיקור אצל דגים?
    אין הסבר אחר מניח את הדעת, להעדפתם של הקטנים הללו לבן זוגי.
    לא יאומן, איך שהכנסנו שנינו את כפות הרגליים לתוך בריכת מאות הדגיגים, כולם הסתערו על רגליו, בעוד אני קיבלתי רק יחידי סגולה שלא מצאו מקום תחת המטריה הענקית שלו, הוא קיבל את כל דגי האלפא השולטים, בעוד אצלי ללא ספק נפתחה פינת אימוץ.
    בתחילה חשבתי שזה בגלל שטח הפנים שיש לרגל שלו, חשבתי גם על העור היבש אבל אז זה היכה ...
  2. עיסוי וטיפול פדיקור דגים של ד"ר פיש מ"דג-טק"

לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: hand.jpg 
צפיות: 1189 
גודל: 38.1 קילובייט 
מזהה: 31682

חברת "דג טק" מגדלת את הדגים, ומייצרת משווקת מערכת בטיחותית, אשר פיתחה, למכוני ספא וצימרים. סוג הדג - עגלסת הנחלים ("עגול הלסת", שמו הלועזי הוא Garra rufa), שהתפרסם בתיאבונו לעור מת ויבש, והפך ל DOCTOR FISH, הדג המטפל ומעסה רגליים וידיים.
    הדג, המצוי בעיקר ביובלי הירדן והכינרת, הוא דג צימחוני - אוכל אצות. הוא דג פעיל מאוד ומעביר את רוב שעות היממה בחיפוש אחר מזון. כאשר הדג מגלה את העור היבש שעל גופנו הוא מנשק את האיבר בלסת ...
  3. מכשיר חדשני להעלמת קמטים - גלווניק ספא

פעילות חברת נוסקין בישראל פורחת מאות משווקים מפיצים את המכשיר החדשני גלווניק ספא להעלמת קמטים מעור הפנים ועוד אלפי מוצרים שונים כגון : אייג'לוק ויטליטי - תוסף תזונה שמחזיר אותך 20 שנה אחורה מבחינת מהירות מחשבה, כוח פיזי וחשק מיני.

טיפול במכשיר הגלווניק ספא נמשך כעשר דקות ומומלץ לביצוע פעמיים בשבוע.
    הטיפול מתאים עבור שלל בעיות אסתטיקה:הסרה והעלמת קמטים, קמטי צחוק והבעה, ניו אייג'ינג, טיפולי פנים, אנטי אייג'ינג ועוד..

התוצאות??? היתרון הבולט ביותר של הגלווניק של ניו-סקין ...
    תגיות: גלווניק ספא הוספת / עריכת תגיות
    קטגוריות
    בריאות , ‏ סגנון חיים
  4. ניסיתי להציל את בן זוגי מעצמו

על ידי , 23/01/2011 ב 13:15 (זוגי, אישי ומה שביניהם - ממומחית לייעוץ זוגי ואישי)
    לפעמים אני רואה שמגיעים אלי אנשים / זוגות לייעוץ על רקע פחות או יותר דומה.

במאמר זה אני רוצה לכתוב על עיקרון אותו אני פוגשת לא מעט בקליניקה והוא בני זוג שמנסים "להציל" את בני הזוג האחרים מעצמם.

אני יודעת שיש נטיה לחשוב שדווקא נשים הן אלו הלוקות בתסמונת "המציל", אבל אני חייבת לציין שזה לא כך. גם גברים לוקים בתסמונת הזאת כך שזה לא עניין של מגדר.

אני יכולה לשער שהסטריאוטיפ נובע מעצם העובדה שנשים נוטות להיות יותר "טיפוליות" מעצם ...
  5. התחתנתי צעירה מדי ועכשיו אני מצטערת על זה - פרק א

על ידי , 11/01/2011 ב 10:12 (זוגי, אישי ומה שביניהם - ממומחית לייעוץ זוגי ואישי)
    כיועצת זוגית אני נחשפת להרבה מאוד אתגרים בנושא זוגיות. לאחרונה נתקלתי במספר מקרים שחזרו על עצמם בוריאציה כזו או אחרת של נשים שהתחתנו בגיל יחסית צעיר, ללא עודף ניסיון בחיים ולאחר תקופת מה חשו כי חסר להן משהו.

ליקטתי את המקרים, עשיתי סינתזה בדמויות כדי שלא יזהו ואני מביאה לפניכם את המסר המרכזי כפי שהוא משתקף מסיפורן.

זה היה יום מושלם... קסום וחלומי כמו שרק באגדות יכול להיות. לבשתי את שמלת הכלה הלבנה שלי בסלון היופי. שמלה מדהימה שתפרו ...