View RSS Feed

כל הפוסטים

1. הדפסת תמונות על קנבס לעיצוב המשרד

אם אתם לא מרוצים מעיצוב המשרד שלכם, אז יהיה כדאי לכם לדעת שאתם יכולים לטפל בנושא בקלות, וכל שאתם צריכים לעשות זה לשים לב שאתם בוחרים למקם בו פריטים, אביזרים וריהוט שעונים על האופי העיצובי שאתם מנסים להכתיב.

דוגמה לרעיון נפלא שיהיה כדאי לכם לקחת בחשבון יהיה הדפסת תמונות על קנבס לצורך תלייתן על קירות המשרד. תמונות מעין אלו עשויות להוסיף נופך עיצובי מיוחד ולהפוך את המשרד שלכם לכזה שמעוצב בצורה שהיא פשוט הרבה יותר מיוחדת.

בחירת התמונות בידיים שלכם

אתם אלו שצריכים להחליט אילו ...
    קטגוריות
    תרבות , ‏ אומנות , ‏ שונות
  2. כך נתפסתי על עבירת נהיגה בשכרות ביום הנישואין שלי

את הסיפור שאני עומדת לשתף אתכם לא אשכח בחיי על אף שעברה כבר כברת דרך. לפני כחצי שנה נישאתי באושר. ביום חתונתנו, ובטרם נגיע לגן האירועים, החלטנו לערוך הפסקת צהרים וללכת לאכול משה קטן לפני האירוע בערב. עצרנו במקום ביפו ואכלנו משהו קטן עם כוס צ'ייסר להשלמת החוויה. בתום הארוחה, מיהרנו להגיע לסלון הכלות להתכונן האירוע. מאחר ובעלי לא ידע איפה נמצא הסלון, החלטתי שאני נוהגת למקום כך נגיע למקום בזמן. עם יציאתנו ממגרש החניה הסמוך למקום בו שתינו, עצרה אותנו ניידת משטרה לבדיקת נשיפון ינשוף, בחשד לנהיגה בשכרות. ...
  3. ניקוי ספות מחיר – תלוי במקצועיותה של החברה

כאשר מעוניינים ליהנות משירותי ניקיון כאלו או אחרים ומחפשים אחר חברה שתוכל להעניק שירות מקצועי ובכל ההיבטים חשוב לדעת דבר אחד מרכזי. בדרך כלל חברות ניקיון אשר ניחנות ביותר שנות ניסיון ועובדים מנוסים יותר צפויות לדרוש מחיר יותר גבוה. לאור זאת יהיה כדאי לקחת בחשבון את התוצאה הסופית אשר צפויה להתקבל בכל הנוגע לניקוי הספות שלכם וזאת כאשר אתם בוחנים אפשרויות שונות אשר עומדות על הפרק.

לדעת להבדיל בין ניקוי ספות מחיר ואופציות שונות

כל אחד מכם שיהיה מעוניין להבטיח שיתאפשר ...
  4. סיפור אישי מאישה מדהימה שהכרתי בבית החולים

את הסקפטיות שיש לי כלפיי רופאים וכלפיי מערכת הבריאות קיבלתי מחלב אמי, ותמיד התעקשתי לקבל חוות דעת שנייה על כל ממצא ועל כל תחושה שחשבתי שהיא משמעותית. גם בהריון היה לי ברור שאעשה את כל הבדיקות שצריך, ושהמילה האחרונה לגבי ביצוע של כל בדיקה ובדיקה תהיה שלי – ולא של הגינקולוג שלי.
    כשאמרתי לו שאני דורשת לעשות מי שפיר הוא כמעט התפלץ. "את בת 26!", הוא אמר לי, כאילו שזאת האשמה ואני פושעת נמלטת. "נשים בגילי לא יולדות ילדים עם תסמונת דאון??", אמרתי לו בכעס. "כן", הוא אמר, ...
  5. בת 36 והריון ראשון

שנים הייתי הרווקה הנצחית של החבר'ה, זאת שיש לה עבודה נהדרת והיא כולה מתוקתקת, אבל איכשהו זוגיות לא נדבקת אליה. אם תוסיפו לזה את העובדה שאני מאכילה את חתולי הבניין, תקבלו תמונה מושלמת של רווקה זקנה.
    אבל בשנה שעברה, בגיל 36, משהו שהתחיל כלילה חד פעמי (ומענג ביותר), פתאום הפך לזוגיות רומנטית, עם הטיפוס האחרון שהייתי מדמיינת שאני אקלע איתו למערכת יחסים. כמו שהמטפלת שלי אומרת לי שוב ושוב: לא תמיד אני יודעת מה באמת טוב לי.
    אחרי שנה היה ברור לשנינו שאנחנו כאן כדי להישאר ביחד, ולראשונה בחיי ...