View RSS Feed

כל הפוסטים

1. מהי תיירות עסקית

ההבדל המהותי העיקרי בין נסיעה עסקית לבין נסיעות תיירותיות "רגילות" היא כי במקרה של תיירות עסקית קיימת לרוב מטרה ברורה של עשיית עסקים ואינטראקציה בין שני צדדים שבאו לקדם עניין עסקי. לעיתים מדובר בפגישות בהן אמורים להיחתם הסכמים, ביצירת היכרות אישית בין גורמים בארגונים שונים (או בתוך ארגון בינלאומי אחד), בניהול משא ומתן בין שני ארגונים גדולים או פשוט בתחילתו של קשר כלומר היכרות והתרשמות פנים אל פנים שלכאורה נראית כמו פגישת מינגלינג רגילה אך כמובן שהעניין של שני הצדדים הוא בעשיית עסקים.
    ...
    קטגוריות
    בלוגים פרסומיים
  2. חיפויים לקירות

היום יותר ויותר אנשים מחפשים הרבה יותר מאשר קיר צבוע .הטרנד הרווח הוא חיפוי קירות ואם חיפוי קירות אז משהו מיוחד מעבר לטפט.
    בתחום חיפויי הקיר צצו לא מעט חומרים ומרקמים. אני אוהבת במיוחד חיפויי קיר מעץ וגם חיפויים לקירות מפולימר.
    חיפויי עץ וחיפויי פולימר מתאימים בעיקר לחיפוי של קיר אחד דומיננטי יותר מאשר את כל קירות החדר, מחפים קיר אחד עם חיפויי קיר תלת מיימד ואת שאר הקירות צובעים בצבע רגוע יותר. רוצים דוגמא לחיפויים מהממים -
    לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: חיפויים לקירות עץ אורן.jpg 
צפיות: 26 
גודל: 84.3 קילובייט 
מזהה: 37105
    לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: דקור סטאר בתערוכה.jpg 
צפיות: 79 
גודל: 58.9 קילובייט 
מזהה: 37106 ...
  3. עיצוב בית פרטי – דברים שחשוב לשים לב אליהם

אחרי שרכשנו בית פרטי או בנינו בית כזה, אנחנו צריכים לשים לב כיצד הוא יעוצב. עיצוב הבית ישפיע לא רק על הנראות שלו, מבחינה פנימית וחיצונית, אלא גם על השימוש שנוכל לעשות בו. ככל שנדע לעצב אותו בצורה חכמה יותר, כך שנוכל לעשות שימוש יעיל ונכון יותר בבית. מן הסתם, בשביל זה נצטרך להיעזר במעצבת פנים מקצועית שמכירה את רזי המקצוע ותדע לעצב את הבית בצורה נכונה ואפקטיבית.

לפני שניכנס לשאלה, לאילו דברים אנחנו צריכים לשים לב, חשוב לומר עיצוב בית פרטי זו משימה לא פשוטה. מצד אחד, ייתכן מאוד שיהיה ...

עודכן לאחרונה 11/06/2018 ב 12:04על ידי morale

קטגוריות
    כללי , ‏ אופנה וטיפוח , ‏ סגנון חיים , ‏ שונות
  4. מה קורה כשאין רישיון עסק ?

מרבית העסקים מחוייבים להמציא רישיון עסק, על מנת לנהל אותו כדת וכדיןקבלת הרישיון עלולה להמשך זמן רב וזאת משום הצורך בקבלת אישורים שונים ממספר רב של גופים.חשוב להבין כי לכל גוף אשר חותם על היתר, יש את הדרישות הספציפיות שלו.כל עוד עסק המבקש את הרישיון, עומד בהתאמה מלאה בדרישות, הרי שהוא יזכה לקבל את הרישוי המיוחל. כל שנדרש בתקופת המתנה זו, היא סבלנות רבה מצד מבקש הבקשה.יש לקחת בחשבון דבר חשוב: לאור העובדה כי התהליך אינו קצר, רצוי שכל בעל עסק יגיש את הבקשה לרישיון מוקדם ככל הניתן, בכדי שתהליך פתיחת
    ...
  5. גיל מסויים לניתוחים פלסטיים?- לא מה שחשבתם..

מסגרות חדשות הן הזדמנויות להכרת אנשים חדשים ויצירת קשרים חדשים.
    כך קרה לי שהתחלתי את לימודי התעודה שלי, הגעתי למקום חדש מלא באנשים חדשים ביניהן שלל בנות יפות שנראו כאילו יצאו מתוך מגזין.
    ברור שכל העניין היה טיפה מאיים אבל בואו, יש מעבר לרגליים ארוכות וחזה מורם.
    אחרי כמה שבועות של הכרויות, יצירת חברויות ושלל רכילויות הסתבר לי שחלק מכובד מהבנות אשר חולקות איתי את לימודי התעודה שלי עברו ניתוחים פלסטיים או הליכים קוסמטיים כלשהם, ואני? לא, לא יצא לי, עדיין.
    ישנן בנות בודדות ( ...
    קטגוריות
    Uncategorized