View RSS Feed

כל הפוסטים

1. אימון כושר הוליסטי בחוף הים - האימון שיפתיע אותך

אתם קמים בבוקר עומדים מול המראה ושוב הראי " לא אוהב " אותכם . אתם מחליטים להכנס למשטר אימונים ,משטר דיאטה אתם יודעים שזו הולכת להיות התקופה הכי קשה שהמילה חווייה לא תהיה המילה המתאימה בשביל התקופה הזאת .
    דמיינו לכם שאתם באים לחדר כושר עם חיוך על הפנים ,אתם יודעים שהאימון בחדר כושר ,בפארק בשפת הים בחדר בבית שלכם הולך להיות חווייה מיוחדת במינה ,אתם יודעים גם שחוץ מהחווייה אתם תגיעו למטרה : לעמוד מול הראי ולאהוב את הגוף שלכם .
    אימון כושר הוליסטי מטרתו להפוך את האימון לחווייה
    ...
    תגיות: שי איל הוספת / עריכת תגיות
    קטגוריות
    יחסים ואהבה , ‏ בריאות , ‏ סגנון חיים
  2. לא לפחד להיות לבד לבער את החמץ

יום חמישי יום לפני ליל הסדר אני בדרכי לסטודיו קנטה בתל אביב . מדיטאציית ביעור חמץ ככה קוראים לזה לבער את מה שאני לא צריך מהחיים שלי . בדרך לסטודיו קנטה ברכבת אני יושב לבד ,מקשיב למוזיקה ולפתע עולות דמעות בשעה שאני שומע את השיר :im ready for love של אינדירה .נזכר בקרן שרק בדצמבר הייתי על גג העולם יחד איתה מעניק לה מכל הלב והנשמה אומר לה מה שתרצי את תשיגי רק תגידי לי מה את רוצה . נכון זה נשמע לכם כמו סיפורים מהאגדות ,כן גם חברים שלי אומרים לי את זה : "שי ,אתה חי בפנטזיה אתה רואה את החיים בוורוד
    ...
  3. לחזור הבייתה

יום שלישי 14 באפריל , אני יושב מול המחשב מןל אתר האינטרנט של אתגר שיווה מול העייניים ונכנס לדף הבית . בכותרת אני קורא : גבר , בוא הבייתה , ומיד עולה בי תחושה של חמימות בלב . אתגר שיווה קבוצת הגברים של שיווה שבשמונה השנים האחרונות מהווים בשבילי את הגב , מתי שאני צריך כתף תומכת ,אוזן קשבת אני יכול לפנות אל אחד מחברי הקבוצה להתייעץ איתו ,לקבל ביקורת אמיתית לראות את עצמי מול המראה .
    אני נכנס לעמוד התשלום -דף האיזיפיי וההתרגשות שבי עולה פעימות הלב שלי מגיעות למקסימום מאז שיווה 7 השיווה הראשון
    ...
  4. השיחה עם יוסי והמתאמנת שרוצה לאהוב את הגוף שלה

יום שלישי 11:00 בבוקר אני יושב מול המחשב מסיים לכתוב את הבלוג היומי שלי שמספר על ביעור החמץ ועל הדבר שהכי מפחיד אותי לעשות . ופתאום הטלפון הנייד שלי מצלצל : על הקו יוסי מחברת SHAPE4U חברה שמספקת אימוני כושר אישיים למתאמנים . אני עונה לטלפון הוא מספר לי על החברה על הדרישות של העבודה : " אנחנו יוצרים את הקשר עם המתאמן מתשאלים ואוספים את כל הפרטים ואתה שי (כך יוסי אומר לי ) צריך לאמן אותו כדי להביא אותו למטרה שאיליו הוא רוצה להגיע " ואני באותו רגע הלב שלי מתכווץ אני מרגיש שאת מירב הכיף
    ...
  5. לחייך לחיים

על ידי , 13/04/2015 ב 18:16 (הסיפורים שמאחורי הספרים - הזרקור על היוצר והכותב)
    הילדים הם מרכז עולמה * עוסקת בהוראה כעשרים ושש שנים * למעלה מחמש עשרה שנים שהיא מורה בגיל הרך * אם לשלושה ילדים * גרה בכפר סבא * בִּתה הבכורה הוציאה מהמגירה , ללא ידיעתה , סיפור ישן ששמעה ממנה בילדותה * אחרי 15 שנים יוצא הסיפור לאור * אורנה קריספין מאירה מחדש חשיבותו של חיוך אמיתי .

לחץ על התמונה להגדלתה. 

שם: תמונה לכתבה.jpg 
צפיות: 58 
גודל: 31.0 קילובייט 
מזהה: 36707
    עיסוק של שנים רבות בהוראה וחינוך, אהבה לילדים ואמונה ביכולתם ובכוחם, הם הדברים שמניעים את אורנה קריספין. יום אחד החליטה לימור, בִּתה להפתיע אותה ולהעיר זיכרון ילדות מתוק. ...