+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 9 12345678 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 10 מתוך 83

נושא: דודו טופז

דודו טופז

אני מאד מקווה בשבילו שזה לא נכון
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3723851,00.html
    רינת - מאמנת כושר אישית

מנהלת פורום:
    תקשור
    הסמל האישי של אריאלה ארדיטי
    הצטרפות ב
    10/01/2009

תגובה: דודו טופז

ציטוט פורסם במקור על ידי רינת ל צפה בהודעה
    אני מאד מקווה בשבילו שזה לא נכון
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3723851,00.html

לא יודעת נכון ,לא נכון...
    מה קורה במדינה שלנו ?
    איך יהיה שלום עם אוייבנו,
    שאין שלום ביננו ?
    שבוע נפלא
    של בשורות טובות
    ואהבה
    אריאלה
    אריאלה ארדיטי - הילרית מדיום ומתקשרת,מורה לרייקי,מטפלת בכירה 052-2833205
    אתר הבית
    http://www.ariela-arditi.com/

אחראית שיווק ושת"פ הסמל האישי של סיגל מנחם
    הצטרפות ב
    24/09/2006
    פוסטים
    4

סיקרנת אותי אז נכנסתי לבדוק, טוב שאת מעדכנת אותנו רינתוש......

האמת לא יודעת מה נכון ומה לא מקווה שבאמת זה לא נוגע אליו ואין לו קשר לכל הסיפור הזה.....

כבר שבוע שיש שמועות שזה הוא
    במיוחד שהוא היה ליד הבית של המנכ"לית מ"רשת " ביום שהיא הותקפה (הוא טוען שהלך לגרושתו להביא משהו לילדים)
    היום לאחר מעצר חלק מהתוקפים עצרו גם אותו
    יש לו עבר של אלימות (הוא היכה את מבקר הטלוויזיה שניצר שהעז לבקר אותו, הוא שלח smsים נזעמים למותקפים)
    אני מקווה בשבילו שזה לא נכון
    אבל לא יודע
    אומרים "שאין עשן בלי אש"

משתמש לא פעיל הסמל האישי של נופר-לסרי
    הצטרפות ב
    23/06/2008

הוא לא הכחיש בתוקף... אז אולי יש דברים בגו!
    באופן אישי אני לא סובלת אותו!
    נופר לסרי

עדכון אחרון: 01.06.09, 10:34
    בהסכמת הצדדים, הוארך בארבעה ימים מעצרו של דניאל זנקו, שכנו של דודו טופז. הבדרן ביקש לקיים את הדיון בהארכת מעצרו בשיחת וידאו ובקשתו התקבלה. באולם ישבו זה לצד זה אחיו של דודו, מיקי גולדנברג, ודן מרגלית, אביה של שירה מרגלית. טופז חשוד גם שהתכוון לפגוע בעורך "ישראל היום"
    הראשון בבידור - בתא העצורים: הבדרן דודו טופז שוהה הבוקר (יום ב') בבית המעצר אבו כביר והדיון שלו בהארכת מעצרו יתקיים בוועידת וידאו. מעצרו של דניאל זנקו, שכנו של טופז החשוד שתיווך בינו לבין המאבטחים שהיכו את אנשי התקשורת, הוארך בארבעה ימים בהסכמת הצדדים. השופט ציון קפאח אמר כי אם לא היו מגיעים להסכמה, היה נענה לבקשת המשטרה לקבל את מלוא ימי המעצר שביקשו.
    זה לצד זה יושבים בבית משפט השלום בתל-אביב אחיו של הבדרן דודו טופז, מיקי גולדנברג, והעיתונאי דן מרגלית, אביה של שירה מרגלית, שהותקפה ליד ביתה. גולדנברג אמר: "זה קשה לי מאוד, אבל חפשו גם דברים טובים לכתוב עליהם. יש לי חבר ברמת הגולן שמשקה פרחים, ועליו לא כתבתם מעולם".
    דן מרגלית אמר ל-ynet: "באתי לראות את הדיון של מי שתקף את בתי. חשוב לי להדגיש שצריך לתת עוד כסף ועוד אמצעים למשטרה", כדי שזו תוכל לקדם את הטיפול בתיקים. במשטרה חושדים שטופז התכוון לפגוע גם בעמוס רגב, עורך "ישראל היום", העיתון שבו עובד מרגלית. על כך הגיב מרגלית: "אם זה נכון, אנחנו באותה הסירה".
    הבדרן ואיש הטלוויזיה הוותיק, החשוד שהזמין את תקיפת בכירי התקשורת, לא הובא עדיין לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל-אביב, לאחר שביקש משירות בתי הסוהר לקיים את הדיון בשיחת וידיאו - בשב"ס קיבלו את הבקשה. אמש נלקח טופז לבדיקה בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל בבת-ים, ומשם הועבר לבית המעצר באבו כביר.
    טופז נעצר בחשד שהזמין את התקיפות האלימות של מנכ"ל קשת אבי ניר, סמנכ"ל רשת שירה מרגלית, וסוכן השחקנים בועז בן-ציון. ראש אגף החקירות של משטרת מרחב ירקון, סגן ניצב נמרוד דניאל, אמר אמש ל-ynet כי "אנו חושדים כי התקיפות הן בעלות אופי מקצועי, על רקע דחיקתו מהמסך".
    לדבריו, "מדובר במבנה היררכי ברור". כלומר, טופז הזמין את התקיפה דרך מתווך שהעביר את המסר לתוקפים. במהלך החקירה עלה חשד שטופז התכוון לפגוע באנשי תקשורת נוספים. בשעות הלילה הוא היה בתא מעצר באבו-כביר.
    במשטרת מרחב ירקון חקרו במשך שבעה חודשים את התקיפות, אולם פריצת הדרך הגיעה בעקבות התקיפה של מרגלית - אז הגיעו למסקנה כי יש קשר בין המקרים. החוקרים חיכו לטעות של טופז - וקיבלו אותה. שכנו, האיש החשוד כמתווך בפרשה, התקשר בימים האחרונים לבדרן. השיחה תועדה - והובילה למעצרו של טופז. במשטרה יבדקו גם את הודעות ה-SMS הרבות ששלח טופז למרגלית. היא מצדה לא התייחסה להודעות כאל איום, אלא כ"נדנוד" בלבד.

עוד עדכון נכון ל: יום שני, 1 ביוני 2009, 11:08
    במשטרה בודקים חשד כי בנוסף לתקיפת אנשי התקשורת, תקף טופז אדם שהיה בקשר עם אשתו לשעבר

ציטוט פורסם במקור על ידי נופר-לסרי צפה בהודעה
    הוא לא הכחיש בתוקף... אז אולי יש דברים בגו!
    באופן אישי אני לא סובלת אותו!
    גם אני באופן אישי לא סובלת אותו. מאד שחצן בעיניי.
    ובכל זאת מקווה בשבילו שהוא לא עשה את זה.
    רינת - מאמנת כושר אישית

אני גם מקווה שזה לא הוא אבל השכן שלו התחיל לזמר:
    המשטרה: שכנו של דודו טופז החל להפליל אותו

דניאל זנקו, שכנו של דודו טופז ומי שחשוד כי תיווך בין טופז לתוקפים של אנשי התקשורת, הודה בחלק מהמעשים המיוחסים לו והחל לקשור את טופז למעשים. כך טוענת המשטרה. פרקליטו של זנקו, אורי אביב, טוען שההודאה הוצאה ממנו בכפייה.

בשידור חי מבית המעצר באבו-כביר, מופיע הבדרן החשוד בתקיפת אנשי התקשורת על מסך הטלוויזיה באולם הדיונים. פרקליטו: "אמרו לו - תודֶה, זה תיק סגור". שכנו של טופז, שתיווך לכאורה בינו לבין התוקפים, כבר הודה - אבל חזר בו
    דודו טופז שוב מופיע על המסך, אבל בהקשר הלא נכון: הבדרן ואיש הטלוויזיה הוותיק, החשוד שהזמין את תקיפת בכירי התקשורת, לא הובא היום (ב') לדיון בהארכת מעצרו. בשירות בתי הסוהר נענו לבקשתו לקיים את הדיון בשיחת וידאו.
    אחרי שנעצר אתמול בצהריים ונחקר במשך שעות ארוכות, אמש נלקח טופז לבדיקה בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל בבת-ים, ומשם הועבר לבית המעצר באבו-כביר. התמונה משם מוקרנת באולם הדיונים בבית משפט השלום בתל-אביב.
    עורך דינו של טופז, ציון אמיר, מחה על כך שבחקירה נאמר לטופז "תודֶה, מדובר בתיק סגור". נציג המשטרה בדיון, מפקח קובי גטניו, אמר רק שכל החומר מונח בפני בית המשפט.
    נכון ל 01.06.09, 12:17

+ הגב לנושא

נושאים דומים

1. לחץ דם גבוה
    על ידי נאווה בפורום פורום תזונה ודיאטה
    תגובות: 124
    הודעה אחרונה: היום, 10:16
  2. יום אהבה שמח
    על ידי גילי כהן מאור בפורום ברכות ואיחולים
    תגובות: 113
    הודעה אחרונה: אתמול, 11:03
  3. אהבה