כללי

האם כדי לשמור על אמבטיות מברזל יצוק בעת חידוש אמבטיה ?

חידוש אמבטיה

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אכן. כאשר בעל הבית רוצה לשפץ חדר אמבטיה עם אמבטיה מברזל יצוק, האפשרות הפופולרית ביותר היא חידוש אמבטיה, מה שמכונה גם ליטוש ברזל יצוק. תהליך זה הוא לא רק תחליף טוב להחלפת האמבט כשהיא ישנה, מוכתמת, פגומה או סתם לא נראית טוב יותר. זה נובע ממספר גורמים, שני העיקריים שבהם הם:

  1. האיכות הרבה יותר טובה לאמבטיות האלה בדרך כלל בהשוואה לדגמים העדכניים יותר.

  2. אמבטיות ברזל יצוק הן כבדות מדי, מה שהופך את ההסרה שלהם להרבה יותר קשה ויקרה.

אלו הסיבות שכדאי לשקול חידוש על פני החלפה.

אמבט ברזל יצוק: מה זה?

אמבטיה המורכבת מברזל מותך המחובר לפורצלן נקראת אמבטיה מברזל יצוק. בתוך תנור, תערובת זו נמזגת לתבנית. לאחר מכן, ציפוי אמייל מוחל על האמבטיה כדי למנוע ממנה להחליד ולהישבר. כתוצאה מציפוי האמייל שלה, האמבטיה חזקה במיוחד ועמידה משמעותית בפני שריטות, פגיעות גדולות וחומרים כימיים. בגלל העיצוב החזק שלה, אמבטיה זו עמידה הרבה יותר מכל סוג אחר של אמבטיות. בנוסף, מכיוון שברזל יצוק סופג חום באופן טבעי, טמפרטורת המים תישמר למשך זמן רב יותר, וכתוצאה מכך תוכלו להנות מחוויית רחצה משביעת רצון וארוכה יותר.

חידוש אמבטיה - היתרונות של אמבטיה מברזל יצוק 

אמבטיות ברזל יצוק הן עדיין הטובות והחזקות מכל החומרים המשמשים לייצור אמבטיות בימינו, כולל אקריליק, פיברגלס ופלדה. אורך החיים יוצא הדופן שלהם והעובדה שהן מספקות את חווית המשתמש הטובה ביותר בגלל שימור החום המצוין שלהן, המאפשר זמני טבילה ארוכים יותר, אלא הם שניים מהגורמים המרכזיים שמבדילים אותן מהמתחרים. מבחינת עמידות, לאמבטיות ברזל יצוק יש יתרון נוסף, שכמעט ומונע את הצורך של חידוש אמבטיה, מאחר וקורוזיה כמעט ולא יכולה לפגוע באמבטיה מברזל יצוק. בניגוד לאמבטיות מפלדה, שמתחילות להראות סימני חלודה לאחר מספר שנים, לפעמים אפילו מוקדם יותר, ואם לא מבצעים חידוש אמבטיה מיידי, בסופו של דבר מתפתחים חורים, בדרך כלל סביב הניקוז. לעומת זאת, אמבטיות מברזל יצוק הן חזקות ועמידות יותר, מה שמבטל כמעט את האפשרות שייווצרו בהן סדקים.

להפיק את המרב מהגימורים האיכותיים שכבר קיימים בחדר שלכם ולחסוך כסף כדי לפנק את עצמכם באמבטיה חדשה יכול להיות נחמד מאוד. אין שפק כי תהליכי שיפוץ אמבטיות הכוללים חידוש אמבטיה ולא החלפתה, הם זולים ומשתלמים יותר מבחינה כלכלית.  מה שחשוב לזכור הוא שאת חידוש האמבטיה צריך לבצע איש מקצוע מומחה, כדי ליצור משטח חלק, אחיד ועמיד, שיכול להמשיך ולשמש אתכם במשך שנים רבים.

לבסוף, אם תבחרו לשפץ לחלוטין את חדר האמבטיה שלכם, תעדיפו שלא להחליף את האמבטיה מברזל יצוק שלכם. פנו אל תותי אמבטיות לחדש אותה ותהנו משירות לא פחות ממושלם. לא רק שתשמרו על אמבטיה מעולה ואיכותית בהרבה מעל רוב האמבטיות בשוק, אלא גם תחסכו כסף, זמן וכאבי ראש בכך שלא תצטרכו להתמודד עם כל כך הרבה לחץ סביב בחירת אמבטיה חדשה. אם אתם מעוניינים לקבל עוד פרטים על תהליך חידוש האמבטיה ניתן להיכנס לאתר חברת תותי אמבטיות, לעיין בבלוג או ליצור קשר עם הצוות המקצועי שישמח לענות לכם על כל השאלות. 

 

תפריט נגישות אתר