אופנה וביגוד

תכשיט בעיצוב אישי: הטרנד האופנתי שאת חייבת להכיר

Qiu0w0agn7

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

כמעט בכל תחומי הצרכנות, האופנה והביגוד בימנו ניתן למצוא את הבידול שבין סדרות פריטים המיוצרים בפס ייצור כללי נרחב ונמכרים כמוצר מדף מן המניין לבין מול מוצרי בוטיק ויוקרה אשר מעוצבים, מתוכננים ומיוצרים ברמה גבוהה יותר, באופן אישי ובהתאמה מיוחדת ללקוחות.

ענף התכשיטנות מטבעו מבוסס לאורך השנים על אלמנטים של יוקרה ואלגנטיות ייחודית ולצד מגוון סדרות וקולקציות שלמות של תכשיטים יוקרתיים ומרהיבים שניתן לרכוש בחנויות וגם באופן מקוון אונליין, יש מי שבוחר להשקיע ממש הן בעיצוב הייחודי והן בהגשמת רעיונות וחלומות אישיים באמצעות הזמנת תכשיט בעיצוב והתאמה אישית מלאה. אנחנו כאן בכדי לנסות לעשות לך מעט סדר בטרנד הלוהט:

אז מה אומר הרעיון ואיך זה עובד?

כל תכשיט באשר הוא מתחיל למעשה בשלב של תכנון ועיצוב של מעצב התכשיטים, היוצר והצורף, בהחלטה על החומר ממנו יופק התכשיט, הסגנון, הגוון, החריטה ולמעשה כל אלמנט אחר שעל הפרק. בין אם מדובר בשרשרת זהב ייחודית, טבעת אירוסין בעלת משמעות או צמיד עדין לעיטור פרק כף היד, בכל אלו ניתן לבחור ולשלב את הרצונות והמאווים וכן להטמיע אלמנטים רגשיים עם משמעות אישית, באמצעות תכנון ועיצוב מדויק ומותאם.

עם זאת, לא בהכרח כל צורף או מעצב תכשיטים פתוח לרעיון ומוכן ליישם עיצובים שונים ומשונים של אחרים, לכן חשוב למצוא איש מקצוע מנוסה בתחום אשר מספק שירות זה ומייצר תכשיטים בעבודת יד ובעיצוב אישי על פי הזמנה.

האופציות הבולטות והמובילות בתחום

שילוב אלמנט קיים בתכשיט חדש: רבות מאיתנו מחזיקות בלפחות תכשיט אחד ישן שיושב לו אי שם במגירת השידה, תכשיט שמחד כבר איבד מן הזוהר הטבעי שלו ולעתים גם יצא עם השנים מן האופנה, או פשוט לא מתאים לסגנון האישי הנוכחי שלך, אך באותו נשימה טומן בחובו ערך רגשי ומשמעות אותם ניתן בהחלט לשמר עם תכשיט מעוצב חדש.

עיצובים מחודשים שכאלו עשויים לכלול שימוש באבן מן התכשיט הקיים ושיבוצה בתכשיט חדש, שילוב אלמנטים של קיצור / הארכה ושינוי מידות, הברקה, הוספת אלמנט, הפיכת שרשרת לצמיד, שיבוץ של טבעת כתליון בשרשרת / תכשיט אחר, או אפילו התכה מלאה של תכשיט ממתכת דוגמת זהב או כסף טבעי עבור עיצוב תכשיט חדש לגמרי.

תכשיט עם אמירה: יש רבים שאוהבים להעניק תכשיט כמתנה, כאשר הצד המעניק מבקש להפוך את המתנה ליותר מנתינה חומרית של תכשיט יוקרתי וזאת באמצעות הטבעת מסר אישי. תכשיט בהזמנה ובעיצוב אישי יכול להעביר היטב את המסר והמשמעות המבוקשים באמצעות חריטה אישית של אלמנט, שם, ראשי תיבות, תאריך או כל מסר מיועד אחר. אפשרות נוספת לאמירה מיוחדת היא שילוב של אבן ספיר, יהלום, או אבן חן אחרת, לבחירת המזמין ובהתאמה להעדפות של מקבל/ת התכשיט.

בעיצוב שרשראות בהתאמה אישית יש מי שיבקשו תליון ייחודי הכולל אלמנט נוגע ובעל משמעות, החל מתליון הכולל כיס זעיר ותמונה, ועד תליונים בעיצוב ובגימור ייחודי דוגמת תליון שם, דגם זעיר של מפת ארץ ישראל, מגן דוד או אלמנט יודאיקה מרגש אחר, ליצירת חיבור עמוק ובעל משמעות.

שילוב של גוונים: במסגרת הליך של עיצוב תכשיט בהתאמה אישית, לרוב מבקשים לשלב גוון אהוב, דוגמת כחול המים, ירוק הטבע, אדום בוער וגוונים נוספים, כחיבור בין נגיעה עיצובית לאלמנט הנוגע ביסודות הטבע ובעל השפעה הרמונית מטיבה עבור האדם אליו מיועד התכשיט. אם את מתלבטת מה האפשרויות העומדות בפנייך והנכונות ביותר עבורך וברצונך להשקיע בתכשיט יוקרתי במיוחד, אנחנו יכולות להמליץ בחום לבחון את הקולקציה הייחודית של תכשיטים בעיצוב אישי לאישה מבית שניצר >>

תפריט נגישות אתר