בי וומן » כתבות » עיצוב הבית והומסטיילינג

עיצוב הבית והומסטיילינג 

עיצוב הבית והומסטיילינג, מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 05/12/2010

עיצוב הבית והומסטיילינג – מעולם לא נראתה האופנה טוב יותר

מי שחשבה עד עתה כי תחום האופנה שייך לעולם הביגוד וההנעלה – טועה ובגדול, ואף צפויה להפתעה של ממש לנוכח נושא ההומסטיילינג התופס מקום מכובד גדול יותר ויותר בכל הקשור לעולם עיצוב הבית. היום, כאשר עיצוב הבית אינו דורש הוצאת כספים רבים, וכי כאשר קיימים פתרונות לעיצוב במחיר נמוך, הופך ההומסטיילינג לפתרון מופלא למי שמבקשים לרענן ולחדש את ביתם וליצור מראה שאינו שגרתי, מפתיע ומקורי – ככל שדמיונם יחפוץ.

רגע, מה זה בעצם הומסטיילינג ואיך הוא קשור לתחום עיצוב הבית ?
הומסטיילינג הוא למעשה סגנון ביתי, המאפשר לכל אחד ואחת להתאים את מראה דירתם ולבצע מהלכים של עיצוב הבית, כך שיביעו בדיוק את האמירה האישית של בעליו. הומסטיילינג מאפשר שינוי שאינו קיצוני מדי, שאינו דורש שיפוצים, שבירת קירות או כל סוג של לכלוך. בין הפעולות הנכללות תחת הכותרת הומסטיילינג אפשר למצוא בדרך כלל החלפת ריפודים או תמונות, צביעה מחודשת של קירות הבית, על מנת לאפיין את החללים שלו בצורה שונה, שינוי וילונות, החלפת רהיטים או יישון שלהם וכל פעולה אחרת המאפשר שינוי בתקציב שאינו גבוה מדי (ותלוי כמובן ביכולתם וברצונם של בעלי הבית).
הומסטיילינג יכול להתבצע באופן עצמי, על ידי מי שיש לו את החוש והנגיעה הנכונים, על ידי מי שיודעים לאפיין בדיוק מה חסר בחלל ומה ישדרג אותו בצורה משמעותית. מי שחסרים את החושים האלה וחשים כי לא יוכלו לקבל החלטות אלה בעצמם, מוזמנים לפנות לאנשי מקצוע בתחום עיצוב הבית והומסטיילינג שישמחו לסייע בקבלת ההחלטות, במציאת החומרים וביצירת קשר עם מקצוענים נוספים, שיוכלו לסייע (דוגמת רפדים של ספות, מומחים ביישון רהיטים, חנויות ריהוט מיוחדות, גופי תאורה, צבעים וכו').

1294505_house.jpg

וכיצד בוחרים מומחי הומסטיילינג או עיצוב הבית ?
אם תקישו בגוגל את אחד הביטויים שבכותרת, תמצאו בוודאי עשרות אנשי מקצוע שישמחו לעמוד לשירותכם ולבצע את עבודתם בדרך הטובה ביותר, אולם לא בטוח שדרך זו תהיה לטעמכם. הדרך הטובה ביותר למצוא בעלי מקצוע בתחום עיצוב הבית והומסטיילינג הוא לשוטט בין מגזינים ובין אתרי אינטרנט ולחפש את מעצבים שעבודותיהם "עושות לכם את זה". בנוסף, תוכלו כמובן לקבל המלצות מחברים ובני משפחה שעברו את התהליך ושאהבתם במיוחד את התוצאה שהתקבלה.
גם מסגרת עבודתם של מומחי עיצוב הבית תהיה שונה בכל פרויקט ותותאם לאופיים של בעלי הבית. ישנם מי שירצו לקחת חלק בכל החלטה ושיקול של המעצבים, ישמחו לבוא לשוטט בבזארים בחיפוש אחר בד הריפוד הנכון, ולא יוותרו על נבירה וחיפוש אחר הכרית הנכונה לסלון. מאידך, יהיו אחרים שיעדיפו להעניק את מפתחות הבית למעצבים ולהיפגש איתם בסוף הפרויקט.

כמובן שברוב המקרים לא מדובר בשחור או לבן ומרבית האנשים יהיו אי שם באמצע, אולם חשוב שטרם תחילת העבודה תגדירו בדיוק מה הציפיות שלכם מפרויקט עיצוב הבית והומסטיילינג למולו. אתם עובדים, על מנת שתהיו מרוצים מהתהליך ומהתוצאה. בהצלחה !


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: