בי וומן » כתבות » הפרזנטורית של \"פמינה\"

הפרזנטורית של  

הפרזנטורית של "פמינה", מדור: אופנה ויופי
פורסם בתאריך: 07/12/2010

מורן אטיאס נבחרה להיות הפרזנטורית של חברת ההלבשה התחתונה "פמינה" לקמפיין עונת קיץ 2011!

השחקנית מורן אטיאס תשתכר על הקמפיין של "פמינה" כ-100,000$ לשנה!

הקמפיין החדש שיעלה באמצעות משרד הפרסום "ברוקנר-נטע-יער" יכלול קמפיין טלוויזיה שלטי חוצות ומודעות בעיתונים .

חברת ההלבשה התחתונה "פמינה" בחרה בשחקנית הבין לאומית מורן אטיאס להוביל את קמפיין החברה לשנת 2011, שיעלה באמצעות משרד הפרסום "ברוקנר נטע יער" ויכלול קמפיין טלוויזיה שלטי חוצות ומודעות בעיתונים.

moran_atias_alex.jpg
צילום: אלכס ליפקין

מורן אטיאס ביססה את מעמדה כשחקנית מצליחה ומוערכת בשנים האחרונות ושיחקה בתפקידים ראשיים בסדרות ובסרטים מצליחים לצד כוכבי קולנוע אגדיים כגון: תפקיד ראשי בסדרה האמריקאית "Crash", תפקיד ב- CSI, תפקידים שונים בסרטי קולנוע איטלקיים ובימים אלו משחקת לצדו של ראסל קרואו בסרט "The next three days". מורן גם פועלת רבות למען נפגעי הרעש בהאיטי בארגון APJ, ועד כה הצליחה לגייס מאות אלפי דולרים ב-3 אירועים שונים.

דרור בלומנשטוק , סמנכ"ל החברה מוסר : "לאחר מסע חיפושים לא קצר, אני שמח לספר כי בחרנו בשחקנית הבין לאומית מורן אטיאס להוביל את המותג פמינה לשנת 2011. מורן היא הצלחה בינלאומית ומודל חיקוי לנשים ברחבי העולם ואנו רואים בה אישה חזקה המשלבת בלוק שלה מיניות ונשיות יחד עם הישגיות ועוצמה, ואידיאלית לשמש כפרזנטורית למותג פמינה על ערכיו. פמינה פונה לקהל יעד הכולל את כלל הנשים בישראל, והבחירה במורן נובעת מהאמונה כי היא מהווה את מודל הנשיות האולטימטיבי."

אודות חברת פמינה:
חברת פמינה מציגה קולקציית הלבשה תחתונה איכותית ומגוונת הכוללת כ-50 דגמים שונים בכל עונה , במחירים אטרקטיביים . חברת פמינה נוסדה בשנת 1960 על ידי צבי בלומנשטוק כעסק משפחתי וממשיכה לפעול תחת ניהול המשפחה גם היום . כיום משווקת פמינה ל כ-500 נקודות מכירה ברחבי הארץ ובעולם ומייצרת בשוק המקומי ומעבר לים.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: