בי וומן » כתבות » לימודי מקצוע בתחום האסתטיקה והיופי

לימודי מקצוע בתחום האסתטיקה והיופי 

לימודי מקצוע בתחום האסתטיקה והיופי, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה
פורסם בתאריך: 01/08/2016

הסטטיסטיקה אומרת כי כל אישה שנייה בישראל עוברת לפחות פעם אחת בשנה טיפול אסתטי / קוסמטי שנועד לשפר את חזותה החיצונית בין אם זה טיפול להסרת שיער מאזורים שונים בגוף, טיפול פנים אנטי אייג'יניג, טיפול פילינג להסרת כתמים וקמטוטים מהפנים וכ"ו....

הביקוש הרב לטיפולים אלו גרם לכך שמכוני האסתטיקה והיופי בכל רחבי הארץ משגשגים כלכלית ומקומות עבודה רבים מחכים לבעלות מקצוע בתחום.

בעמוד זה נביא בפניכם את חמשת המקצועות החמים ביותר בשוק העבודה, ניתן לכם הסבר קצר על ההכשרה של כל אחד מהם כולל זמן הכשרה משוער.

המידע במאמר הוא באדיבות יוליה סקול, בית הספר ללימודי מקצועות אסתטיקה ויופי, מידע נוסף אפשר למצוא באתר http://yulliaschool.co.il

קורסים של הכשרה מקצועית בתחום האסתטיקה:
1. קורס פדיקור מניקור – פדיקור מניקור הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בתחום האסתטיקה והטיפוח, גברים ונשים כאחד מגיעים לטיפול אשר מעניק לאצבעות הרגליים ולהידיים מראה חדש, נקי ואסתטי. קורס מניקור פדיקור הוא גם אחד מהקורסים היותר ארוכים ומושקעים בתחום, תלמדו כל מה שקשור למבוא כף היד והרגל, מבנה העור ומבנה הציפורן, שיטות שיוף. משך ממוצע של הקורס הוא 3 חודשים.

2. קורס בניית ציפורניים נשים רבות מטפחות ומסדרות את ציפורניים שלהן, אך חלק גדול מהנשים בארץ לא מצליחות להגיע לכדי ציפורן ארוכה יפה ומעוצבת בכוחות עצמן בין אם זה בגלל חוסר סבלנות, ציפורניים לא מתאימות או סתם כי הן מעדיפות להשיג תוצאות מהירות ואיכותיות יותר. תחום בניית הציפורניים הפך ללהיט בארץ וככה גם הדרישה לבעלות מקצוע טובות. קורס ההכשרה לבניית ציפורניים נמשך כשלושה חודשים ובתוכו כולל, מבוא מקיף לכף היד ובפרט הציפורן, בניית ציפורניים בג'יל טבילה וגם אקריל.


id-100407627.jpg
קורס הלחמת ריסים (תמונה באדיבות patrisyu/freedigitalphotos)

3. קורס הלחמת ריסים – קורס הלחמת ריסים הוא מקצוע עולה בתחום האסתטיקה והיופי, את הקורס מסיימים במפגש אחד שאורך 5 שעות בסה"כ במהלכו ילמדו הקורסיסתיות מהו מבנה הפנים והעיניים, מבנה השערה ומהו מחזור הגידל של כל שערה ושערה, הכרות מלאה עם המכשירים המתקדמים ביותר בתחום, עבודה עם נשים להן ריסים דלילים ומילוי של ריסים לתיקון של טעויות.

4. קורס איפור קבוע – באיפור קבוע תלמדו למעשה את אומנות המקצוע, בשונה משאר המקצועות כאן דרוש מעט פן אומנותי, קצת ראייה של צבעים וכ"ו... בקורס תלמדו מבוא מלא ומקיף של איפור קבוע, הדגשה של תווי הפנים ותות הצבעים, הצללות, התאמה של איפור קבוע לפי אבחנה, מבנה הגבות, תיקוני הגבות.


id-100372261.jpg
קורס איפור קבוע (תמונה באדיבות patrisyu/freedigitalphotos)

5. קורס עיצוב גבות – קורס עיצוב גבות בחוט וסכין מכין אתכן להעניק טיפול מקצועי ויעיל במיוחד למטופלות אשר רוצות לעצב את גבותיהן, בקורס תלמדו את מבוא המלא של תחום עיצוב הגבות, שיטות שונות ומגוונות של עיצוב גבות ,הכרות עם מגוון מכשירים בתחום ובמיוחד עם סכין.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: