בי וומן » כתבות » הריחות של ויקטוריה

הריחות של ויקטוריה 

הריחות של ויקטוריה, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, סטיילינג
פורסם בתאריך: 06/08/2016

סלחו לי יקירות אבל אני לא מתכוונת לחפור לכן על טו" באב הקרב ובא מכיוון שזה יצא לי מכל החורים. אם תהיה פה התייחסות למשהו סקסי, נשי ואינטימי היא תהיה ללא כל קשר לגבר שעומד מעברה השני של המיטה. כן, נמאס לי ואני מכריזה בזאת על מרד "מוצרים מיוחדים לחג האהבה".

vuctoruas.jpg

את הנסיעות התכופות שלי לנתב"ג כדי לשזוף את החנות של ויקטוריה'ס סיקרט אני עושה ללא כל קשר לחג שהוא. Victoria's Secret Fantasies היא קולקציית טיפוח חדשה שיצאה ברשת שיש לה רק שתי חנויות בארץ- בנתב"ג. אחת מהן היא באולם שחקים והשנייה אחרי שעוברים את הדיוטי פרי.
אני כמובן מסתפקת לצערי הרב רק בחנות שאליה פשוטי העם מלווים את יקיריהם הבזבזנים בדרכם לחו"ל ותמיד מוצאת את עצמי עם שלל שקיות ברכבת חזרה לתל אביב כדי לרכך את המכה.

vsecret.jpg

בעצם הקונספט החדש הוא ערבוביה של ניחוחות שבעצם בכל רגע ביום אישה תוכל לבחור את הניחוח האהוב עליה בהתאם למאורע, להתרחשות ולמצב הרוח. מדובר בפורמולות שמאד מזכירות בישום עדין ויש אינספור שילובים. מסקנה: שווה לקחת רכבת ולו רק כדי לבלות בחנות איזו שעה של אושר, לשתות קפה מול מטוס ממריא, להזיל דמעה ולחזור הביתה.

gel_-_polish_group-400-x-184.jpg

מה שעשה לי טוב על הנשמה הם גם הלקים החדשים של BIO SCULPTURE וצבעי הנאון. מה שיפה בהם הוא לא רק הצבע אלא גם הטכניקה ששומרת על טריות הלק לאורך זמן, במיוחד עבור מי שאוהבת את המניקור שלה בבית ויש לה עשרות לקים שמתייבשים בסופו של דבר. בקבוקון עולה 65 ₪, ואני מאחסנת אותו במקרר לטריות מירבית במיוחד בחודשי הקיץ.

tikling.jpg

מה שחשוב יותר מטו' באב היא טרפת החזרה לבית הספר שאמנם לא ממש מעניינת אותי באופן אישי, כמו שמעניינים אותי תיקי הגב שמיועדים לבית הספר, אך אני נוהגת לאסוף אותם באובססיביות רבתי, מכיוון שבעלת פטיש לתיקים אנוכי. קיפלינג שוב מפציצים עם תיקים שאני שוקלת לאמץ כתיקי הנסיעות שלי לעונה הקרבה (לנסיעות לנתב"ג ובתקווה לאיזו חופשה בחגים).

kipling.jpg

יש מגוון רחב ואהבתי במיוחד את הרטרו עם כיסי הצד שמזכיר לי את הנסיעה לפסטיבל ערד ב 1994 ואת תיקי הבניטקס של פעם. אבל זה רק מסגיר עד כמה אני כבר זקנה.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: