בי וומן » כתבות » פלדמן משיקה את \"שייק פרי Veggie\" סדרת שלגונים המכילה פירות וירקות

פלדמן משיקה את  

פלדמן משיקה את "שייק פרי Veggie" סדרת שלגונים המכילה פירות וירקות, מדור: צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 08/08/2016

הגלידות של פלדמן מרחיבה את סדרת שייק פרי ומחברת אותה לעולמות של פרי וירק ומשיקה את "שייק פרי Veggie" סדרת שלגונים המכילה חומרי גלם משובחים – פירות וירקות

השלגונים הייחודיים יכילו 40% פרי וירק טבעי בטעמים ייחודיים: תפוז גזר ולימונדה סלק

הגלידות של פלדמן גאה להשיק את סדרת השלגונים "שייק פרי Veggie" המכילים 40% פרי וירק טבעיים בטעמים: תפוז גזר ולימונדה סלק

הגלידות של פלדמן ערכה סקרי צרכנים מעמיקים בנושא, והחליטה ללכת עד לקצה ע"י חיבור שלגון המשלב רכיבי בריאות על טהרת ירק ופרי. ההחלטה לא הייתה פשוטה, הקונוטציה של גלידה אינה נמצאת בשורשים של הסלק והגזר... אבל אנחנו החלטנו להוביל את הבשורה, ככול שתשמע "מטורפת", ולחבר בצורה נכונה וטעימה את מרכיבי הפירות והירק לשלגון איכותי וטעים המכיל 40% פרי וירק טבעי. ואכן הצלחנו להגיע לשלמות בטעם ולהבטיח לצרכן את המרב, הן מבחינת הערך הבריאותי והן מבחינת הטעם הייחודי והנפלא ומציעים שייק פרי veggie בטעמי תפוז גזר ולימונדה סלק."

eldman1.jpg
הגלידות של פלדמן משיקה את סדרת שלגוני שייק פרי Veggie

• שלגון שייק פרי Veggie תפוז גזר ולימונדה סלק – מחיר מומלץ לצרכן: 7.00 ₪.
• מאגדת שישייה שייק פרי veggie תפוז גזר (3 יח') ולימונדה סלק (3 יח') – מחיר מומלץ לצרכן: 31.90 ₪.
• כשר פרווה, בהשגחת חוג חתם סופר ב"ב.

גזר תפוז
גזר תפוז הוא אחד מהשייקים הפופולאריים המוגשים בכל מיציה, הוא מוגש כשייק פרי וירק בריאותי בארוחות בוקר, והוא שילוב מנצח לכל ספורטאי.

• גזר – כוח הגזר גלום בפיגמנטים צהובים-כתומים ממשפחת הקרוטנואידים: אלפא-קרוטן ובטא-קרוטן. הגזר מהווה מקור לאשלגן, ויטמינים מקבוצה B, החיוניים להפקת האנרגיה בגוף, וויטמין A, החיוני לראייה, לשמירה על תפקוד מערכת החיסון, לגדילה תקינה ולבריאות העור.
• תפוז – הוא מקור מצוין לוויטמין C, ב100 גר' של תפוז יש כ- 53 מ"ג של ויטמין C. ויטמין C היא נוגד חמצון טבעי רב עוצמה, מסייע לגוף לפתח עמידות נגד גורמים מזהמים ונגד רדיקלים חופשיים מזיקים. בתפוז יש ויטמין A שלו תפקיד חשוב בשמירה על עור בריא וחיוני גם לראייה.

לימונדה סלק
• סלק – המקור הבלעדי לבטאלאינים – רכיבים נוגדי חימצון בעלי השפעה עוצמתית הנותנים לסלק את צבעו הסגול העשיר. הסלק האדום עשיר במינרלים: סידן, אשלגן, מגנזיום, אבץ ונחושת.
• לימון – היתרונות של הלימון מבחינה בריאותית רבים ומגוונים, הוא מהווה מקור לוויטמין C, (100 גר = כ 53 מ"ג ויטמין C), מחזק את המערכת החיסונית ועוזר לניקוי רעלים מהגוף.


feldman2.jpg
הגלידות של פלדמן משיקה את סדרת שלגוני שייק פרי Veggie

דרור אשל, מנכ"ל החברה, מסר: "בשנים האחרונות חל גידול ניכר בצריכת מוצרי בריאות ודיאטה , המגמה העולמית הינה הקפדה על תזונה נכונה, אכילת מוצרים המורכבים מחומרי גלם בריאים יותר, תרבות שמירה על בריאות הגוף ופעילות ספורטיבית.

"הגלידות של פלדמן"
החברה נוסדה בשנת 1945 ונמצאת בבעלות משפחת פלדמן – שלו. לחברה קו מוצרים רחב לשוק הפרטי, לבתי העסק ולשוק המוסדי המונה כ- 250 מוצרים שונים. את מוצרי "הגלידות של פלדמן" ניתן להשיג ברשתות שיווק, ב- 74 חנויות משווקים מורשים הפזורות ברחבי הארץ ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: