בי וומן » כתבות » טיפולי פנים: להרגיש יפה וצעירה יותר

טיפולי פנים: להרגיש יפה וצעירה יותר 

טיפולי פנים: להרגיש יפה וצעירה יותר, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה
פורסם בתאריך: 10/08/2016

השנים האחרונות מתאפיינות בחזרה לאופנה של כל טיפולי הפנים המפנקים הקלאסיים, עם טוויסט טכנולוגי. השימוש בקרמים להצערת ומיצוק עור הפנים, עם טיפולי עור הגורמים לפגמים ולקמטים לדהות, ולתאי עור חדשים לגדול ולהפוך אותנו לצעירות ורעננות יותר לאחר טיפול או שניים בלבד.


מור בראל, בעלת תואר DMA, מומחית בתחום כבר כמעט עשור. המוטו שלה או ש"אין אישה לא יפה, יש אישה לא מטופחת". היא מוסיפה שטיפולי פנים יכולים להשיל אפילו עשר שנים, אם עושים אותם אצל קוסמטיקאית מומחית, באמצעות המכשור הנכון.

קיימים שלושה טיפולי פנים עיקריים המסייעים לעור הפנים להראות צעיר יותר.

טיפול אנטי אייג'ינג, המסייע לצמצום נוכחותם של קמטים וקמטוטים, תוך השגת טונוס שרירי פנים טוב יותר, המשווה לפנים מראה חלק ונקי יותר. קיימות דרכים רבות להצעיר את העור בטיפול אנטי אייג'ינג כגון שימוש בקרמים הכוללים ויטמין A, המסייע בבנייה של תאי עור חדשים המטשטשים את השפעות התאים הישנים והאפרוריים יותר, וכן מבהירים את הכתמים הוותיקים על עור הפנים. יש הבוחרים בטיפול עמוק יותר בו נעשה שימוש במכשירי מיוחדים עם קרני רדיו או לייזר להשגת תוצאה מרשימה בזמן קצר.

pace11.jpg
קיימים שלושה טיפולי פנים עיקריים המסייעים לעור הפנים להראות צעיר יותר

טיפולי פילינג מסייעים לעור להראות צעיר יותר באמצעות קילוף של השכבה הישנה של העור, וחשיפתה של שכבה חדשה. פילינג מרענן את העור ועוזר לו להתחדש, כאשר תאי העור הטריים משווים לו מראה חדש וצעיר יותר. ישנן רמות שונות של טיפולי פילינג, החל מפילינג הנעשה באמצעות קרמים המשולבים בגרגירים ומסירים רק חלק מתאי העור המתים, ועד לפילינג עמוק הנעשה באמצעות מכשור רפואי, ומותאם יותר לבעלות עור מחוטט או לבעלות נזקי אקנה בולטים.

העלמת פיגמנטציה השמש הקיצית הנפלאה בישראל, גורמת לתהליך מואץ של הזדקנות העור, ואצל חלק מהאוכלוסייה יוצרת כמים כהים בולטים על העור, המשווים לו מראה מוזנח וזקן יותר. טיפולי העלמת פיגמנטציה מיועדים להעלמת הכתמים הכהים, וליצירת מראה אחיד יותר של העור בחלקיו השונים. פיגמנטציה לרב מופיעה על הלחיים והסנטר, וניתן להסירה באמצעות קרמים חזקים וכן באמצעות מכשור טכנולוגי.

אמנם קיימים מכשירים ותכשירים רבים בשוק שנועדו להצעיר את עור הפנים, אך הבעיה שקיים מגוון רחב של סוגי עור ופגמי עור, וכל אחד דורש התייחסות מיוחדת, כאשר טיפול פנים שיכול לסייע לבעלות סוג עור מסוים יכול ליצור נזק אצל אחרת בעלת סוג עור שונה. היתרון בפנייה לקוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה הוא היכולת שלה לאבחן את סל הטיפולים הנכון שיוביל לתוצאות היפות ביותר תוך זמן קצר.


morbarel.jpg
מור בראל "אין אישה לא יפה, יש אישה לא מטופחת".


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: