בי וומן » כתבות » שעות אור

שעות אור 

שעות אור, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 28/03/2019

כמה ימים בלונדון שעדיין שאוהבת את החורף שלה אפרורי ומלטף, וקבלת הפנים שהמתינה לי כאן בתל אביב היתה שלושה ימים של גשם. רק השנה למדתי באמת לאהוב את החורף והאמת שבנסיעה האחרונה ללונדון, גם למדתי שאפשר בהחלט להתלבש יפה בחורף. "אין סיכוי שאת נוסעת לשם עם מעילי הפוך שלך" אמרה לי חברה שפעם גרה בעיר האופנתית ושמבחינתה לונדון, זו עיר למעילי צמר. ואם רטוב אז הולכים עם מטרייה. בצער רב אפסנתי את המעילים ששימשו אותי כל החורף בנסיעות לחו"ל ויצאתי למשביר לצרכן לרכוש בהנחה מטורפת שהם עשו שם על מעילי צמר של מורגן, איזה חתיך אחד (בתמונה) שבמקום 700 ₪ עלה לי רק 200.

358dd923-3e23-4765-8e7c-bc42cc9e020c-400-x-711.jpg

מעיל: מורגן - המשביר לצרכן
נעליים: TO GO
ג'ינס: קסטרו

אז הנה טיפ קטן למי שיש לה ליד הבית סניף של המשביר לצרכן והיא רק נכנסת אליו כשהיא צריכה איזה מוצר קוסמטי. מסתבר שיש להם הנחות שוות מאד, ושווה לחדש את המועדון – בגלל מציאות כאלה. לפני 19 שנה בערך קבלתי מאחותי ליום ההולדת תיק עור היסטרי של מורגן. אז, עוד לא היו לפטופים, אבל מדובר בתיק הלפ טופ המושלם. הוא החזיק לי כמעט עשור ואני מתגעגעת אליו מאד. אין ולא עשו תיקים באיכות הזאת.

bilabong-400-x-680.jpg

חרדל זה השחור החדש. בילבונג

ובחזרה לארץ, מסתבר שהקיץ שאמנם נכנס עם שעון הקיץ ממש ביום חמישי האחרון, מתמהמה להגיע, בחנויות בגדי הים והגלישה עדיין קצת חוששים, אם כי בהשקה האחרונה של בילבונג, מנכ"ל החברה, גולש בעצמו אמר לי שהוא בטוח שעוד שבוע שבועיים זה יסתדר. אחרי הכל, אני בטוחה שעוד נתגעגע למזג האוויר הקריר המוזר הזה בתחילת אפריל. הקור אגב, והעובדה שאני עדיין לובשת את המעיל של המשביר עם שובי, לא גרם לי כמובן לא לרכוש בגד ים חדש.

top-400-x-267.jpg

לא משנה מה צבע עורכן, אתן חייבות חרדל בארון. בילבונג

אני כל שנה מפרגנת פה לבילבונג, ולא רק בזכות בגדי הגלישה האדירים שלהם אלא בעיקר בזכות בגדי הים (והפעם לקחתי אחד כזה שמיועד לחלוטין לשיזוף בלבד). אני קונה תמיד 2-3 זוגות והם נשארים לי לפחות שתי עונות ממש כמו חדשים. שימו לב שהדגמים מתחדשים ממש בכל מספר שבועות, קח ששווה לקנות אחד ולחזור לביקורים נוספים בהמשך העונה.
kids-400-x-600.jpg

הוניגמן קידס. כי תכף פסח!

kiwi-400-x-600.jpg

מבצע בחירות מטורף (לא כולל בייסיק). קיווי

והעונה האהובה עליי בשנה היא עונת חלוקת המתנות, וכדודה למופת אני מחכה תמיד לקולקציות החג של קיווי ושל הוניגמן קידס, שכל כך כייף להלביש בהן ילדים. אגב, במקרה שלי מדובר בבנים בלבד, ואני עדיין ממש נהנית להרכיב להם אאוטפיטים בכל פעם. אגב, לפני החג יש עוד ב 9.4 את יום הבחירות ובקיווי עושים מבצע מטורף של 1פלוס 1.


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: