בי וומן » כתבות » לקראת פסח: אלו טיפולי יופי יכינו אותך לחג?

לקראת פסח: אלו טיפולי יופי יכינו אותך לחג? 

לקראת פסח: אלו טיפולי יופי יכינו אותך לחג?, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 17/04/2019

הרפואה האסתטית מציעה מבחר טיפולי יופי לעור המתבגר ונעה בטווח רחב מאוד, החל משימוש במוצרים ועד ניתוחים פלסטיים. לקראת חג הפסח, במסגרת אווירת ההתחדשות וההכנות לחג, נשים רבות מעוניינות לשדרג את נראות העור שלהן, שנפגע עקב גורמים סביבתיים וגנטיים ומנעד הטיפולים הנו רחב. ד"ר עמוס לויאב, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה מפרט לנו אודות טיפולי היופי שנוכל לעשות לפני המפגשים המשפחתיים בחג, "מהקל לכבד":העשרה בלחות
הטיפול הקל, הבסיסי והחשוב ביותר לעור בגיל המתבגר, ובעצם בכל גיל, הוא העשרת לחות. מומלץ לבחור בקרמים המועשרים בחומצה היאלורונית המסייעת להעשיר בצורה מאסיבית את העור בלחות. החומצה מסייעת להחדיר את הלחות באופן עמוק ואפקטיבי והתוצאות הנן משמעותיות כאשר מקפידים על שגרת שימוש יומיומית.


הזרקות לקמטי גיל והבעה
כחלק מהצערת עור הפנים ניתן להעלים או להפחית את הקמטים שהופיעו עם הגיל בעיקר באזורי הלחיים, הגבות ובין האף לפה שמשפיעים על הנראות. ניתן לעשות זאת על ידי טיפולי הזרקות לקמטים עם חומצה היאלורונית לטובת מילוי הקמטים ולקבלת שיפור ניכר.

מלבד קמטים אלה ישנם את קמטי ההבעה, לדוגמה אנשים שמרימים את המצח תוך כדי הדיבור, מקמטים גבות, צוחקים עם עיניים מכווצות, "רגלי עכביש" בצדי העיניים. במקרים אלו, אין מקום לטפל בחומרי המילוי שהוזכרו לעיל אלא בחומרים שימנעו את פעילות השרירים הללו, שרירי ההבעה. אנו מזריקים בוטליניום טוקסין רעלן שמשתק את החיבור בין העצב לשריר ומטפל בקמטי ההבעה. כך מקבלים פנים חלקות יותר באזורים המועדים לפורענות. ההשפעה מתחילה מספר ימים מביצוע הטיפול. האפקט נמשך כשלושה חודשים. ככל שמזריקים יותר פעמים, זמן ההשפעה מתארך ויכול להגיע אף לחצי שנה.

אפקט סינדרלה
אם מחפשים טיפול אפקטיבי מהיר לפני ערב חג בו מארחים את כל המשפחה והחברים, כדאי להכיר גם את טיפול אפקט סינדרלה. אפקט הצערה של העור המחזיק לזמן קצר, ככל שמתערבים יותר כלומר עושים יותר טיפולים ההשפעה נמשכת יותר. זהו טיפול יופי בעזרת טכנולוגיית VIORA טיפול אשר תוצאותיו מלוות את המטופל במשך 48 שעות. מטפל באזורים שונים בגוף: עור פנים, מחשוף, כפות הידיים. הטיפול מבצע ע"י צוות רפואי מוסמך והוא מבוסס על חימום שכבות העור ע"י גלי רדיו שגורם לגירוי תאים של קולגן כתוצאה מכן עור הופך להיות ממוצק וזוהר.

ניתוחים פלסטיים
ניתן גם לעבור ניתוחים להענקת נראות פנים צעירה יותר, לדוגמה הרמת העפעפיים שכבר עייפו ונופלים על העיניים, הליך רפואי המאפשר לשפר את מראה העפעף העליון, העפעף התחתון או שניהם. יש שניגשים להליך בשל רצון לשדרג אסתטית את המראה שלהם, אך ישנם רבים שפונים בשל הצורך לשפר את תפקוד הראייה, ניתוח עפעפיים יחדש ויעניק מראה צעיר לעור סביב העיניים.
כמו כן, ניתוח מתיחת פנים וצוואר, הליך כירורגי המשפר את סימני הגיל בפנים ובצוואר למקרים של עור שקוע או נפול בפנים, קמטים עמוקים מתחת לעפעף התחתון, קמטים עמוקים מצדי האף לעבר זוויות הפה, שומן שצנח או זז ממקומו, רפיון שרירים בחלק התחתון של הפנים היוצר קפלים בצוואר וסנטר כפול, עור רפוי ועודפי שומן מתחת לסנטר וללסת אשר עלולים ליצור מראה של סנטר כפול גם אצל אנשים רזים. במסגרת ההתחדשות ניתן לבצע ניתוחים נוספים כגון ניתוחי אף, ניתוחי שאיבת שומן.


yyyy.jpg
(צילום יח"צ)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: