בי וומן » כתבות » לקראת חג השבועות – יתרונות החלב במוצרי הטיפוח

לקראת חג השבועות – יתרונות החלב במוצרי הטיפוח 

לקראת חג השבועות – יתרונות החלב במוצרי הטיפוחמאת: מערכת האתר, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 27/04/2021

חג שבועות הקרב ובא, ידוע בכינוי "חג החלב". יתרונותיו של החלב ומרכיביו ידועים בכל הנוגע לתזונה, אך עוד משחר ההיסטוריה השתמשו בחלב בחברה הגבוהה גם לטיפוח עור הפנים והגוף. האגדות אף מספרות כי קליאופטרה התקלחה בקביעות באמבט חלב כדי לשמור על עור עדין ויפה.
רגע לקראת חג השבועות הלו הוא "חג החלב", מיכל חלילי, מדריכה בכירה במעבדות GIGI מנדבת לנו עובדות על מרכיבי החלב הנמצאים במוצרי טיפוח ויתרונותיהם הרבים.

כאמור, לחומרים הפעילים הנפוצים במוצרי טיפוח המופקים מחלב יתרונות רבים התורמים למראה עור בריא. החלב ומוצריו עשירים בחלבונים, סוכרים ומינרלים העוזרים לשיפור משמעותי של רמת הלחות, הבהרת העור והאטת הזדקנותו. בנוסף, הם מסייעים לתהליך חידוש התאים.

המרכיב העיקרי הנמצא במוצרי החלב הינו - חומצה לקטית. חומצה מיוצרת על ידי חיידקים המצויים בחלב (לקטוז) בתהליך תסיסה ומשתייכת לקבוצת החומצות האלפא הידרוקסיות (AHA), הנחשבות כיום לאחד המרכיבים היעילים הידועים בעולם הקוסמטיקה לחידוש ולהצערת העור.

מהם יתרונותיה של החומצה הלקטית לעור?

חומצה לקטית משמשת כפילינג להאצת וחידוש תאי העור, הטיפול בחומצות מאפשר להגיע לתוצאות מרשימות של הפחתת קמטים, קמטוטים, הבהרת העור ושיפור ניכר במרקם העור מנזקי השמש. בנוסף, זהו חומר הרגעה חזק העוזר בשיפור מחסום הלחות הטבעי ורמות הלחות של העור והופך אותו לאידיאלי לעור יבש או רגיש, לצד היותו מרכיב בטוח ויעיל גם לסוגי העור גם הכהים ביותר. חומצה לקטית פועלת ביעילות על כל סוגי העור, במיוחד לעור רגיש, יבש ובוגר.

חיידקים פרוביוטיים

מוצרי החלב הם מקור ל"חיידקים ידידותיים". חיידקים אלו הינם החיידקים הפרוביוטיים, החיים ופועלים באופן טבעי במערכת העיכול שלנו ועוזרים למנוע מחלות. הם משפרים ומחזקים את ההגנה הטבעית של המערכת החיסונית, מהווים טיפל יעיל באקנה, מסייעים בהגנה על העור מפני חיידקים וזיהומים, ואף תורמים לחידוש המרקם.

בניגוד לקלאופטרה כיום אין צורך לקפוץ ראש לאמבט מלא חלב בכדי לנצל את יתרונותיו השונים. מרבית מוצרי הטיפוח של ימנו מכילים חומצת חלב המיוצרת באופן סינטטי ויעילות באותה המידה. חג שבועות שמח!micha.jpeg
מיכל חלילי מדריכה בכירה במעבדות GIGI צילום יחסי ציבור

צילום בראש הכתבה-מעבדותGIGI צילום באדיבות מיכאל טופיול


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
קוסמטיקה מבוססת חלב,GIGI