בי וומן » כתבות »

נס פח השמן 

נס פח השמן, מדור: סטיילינג, רפואה משלימה
פורסם בתאריך: 06/12/2015

אני לא יודעת איך הסכמתי להקריב את גופי השבוע לטיפולי יופי ולעשות זאת יום אחר יום. בדרך כלל אני נמנעת מטיפולי פנים וכבר סיפרתי לכן את זה לפני מספר שבועות. מסז'ים לעומת זאת אני מאד אוהבת, אבל כבר ניסיתי כמעט את כולם וכדי שאמצא משהו שירגש אותי באמת הייתי זקוקה להפסקה. אחרי חצי שנה שלא עשיתי דבר, החלטתי לקבוע בשבוע אחד שני טיפולים שלא ניסיתי מעולם.

peeling-400-x-333.jpg
ג'ט פיל, דר' אלמן, חוויה מעולם אחר

הטיפול הראשון אצל דר' מוניקה אלמן, רופאת עור מובילה בתחומה ובעלת רשת מרפאות אסתטיקה. הייתי בפגישת הכרות והבחורה הנחמדה בקבלה הסבירה לי שבגילי (38) מומלץ להתחיל לטפל בעור. סדרת הטיפולים של ג'ט פיל היא משהו לא מהעולם הזה. תשכחו מכל מה שחשבתן על פילינג ומסיכות ועיסויי פנים וניקוי שחורים. בואו נאמר שיד אדם כמעט ולא נוגעת בעורכן אלא מכשיר לחץ אוויר המחדיר דרכו בכמה שלבים, חומצה הילרואנית, חמצן, לחות ויטמין סי וכל הבא ליד. אני מודה שחששתי, הרעש הפחיד אותי אך יעל לוין שעשתה לי את הטיפול (חיפשנו אבל אין קשר משפחתי) הרגיעה אותי שהכל בשליטה.

אני מודה שהבוסט הראשוני של המים ההידראולים בעוצמה חזקה גרמה לי להלם קל, אלא שאז באה הרגיעה. טיפול הג'טפיל מתאים לכולם ובאמצעותו ניתן להגיע לתוצאות רבות, החל משיפור מרקם ומיצוק העור, שיפור פיגמנטציות עמוקות, ריכוך ושיפור הקמטים בעור הפנים, השלמה לטיפול אנטי-אייג'ינג וגם כדי להיראות רעננים וקורנים באירועים חשובים. כשיצאתי מהטיפול בפנים נקיות מאיפור חשתי זוהרת, ולא הרגשתי כל צורך להסתתר עד שאגיע הביתה.

אגב, לא חוויתי אדמומיות בעור או כל תופעות לוואי אך מניחה כי הן ייתכנו אצל נשים מסוימות. למחרת תחושת הזוהר והלחות נותרה. יעל הסבירה לי שנחוצים לפחות חמישה טיפולים כדי להגיע לתוצאות לאורך זמן, אלא שאני שגם ככה לא אוהבת שמתעסקים בי יותר מידי, סחבתי את הזוהר של דר' אלמן עוד שבוע ארוך על פניי. מומלץ!
דר' אלמן רשת מרפאות 073-2328951


_alm9377-2-400-x-267.jpg
איורוודה ב"זאוס ספא" וואו פשוט וואו

מקסים שלקח אותי לחדר הטיפולים היה מקסים באמת. אני בדרך כלל מעדיפה מטפלות נשים בכל הנוגע לטיפולי ספא ועיסויים, אלא ששמעתי כשהגעתי לזאוס ספא שמקסים הוא מומחה לטווינא ובכלל לטיפולים אלטרנטיביים החלטתי שאין לי מה להפסיד. אני רוצה אותו. בזאוס ספא כבר ביקרתי פעם או פעמיים בעבר, וחוויתי שם עיסוי שבדי קלאסי, מכון כושר ובריכה.

אלא שהפעם החלטתי שאני מאתגרת את עצמי וזורמת על טיפול שיניע בי גם את בלוטות הרגש ולא רק את ישחרר שרירים תפוסים. אמרו לי פעם שאיורוודה עובדת במקביל על גוף ונפש ושהריאקציה של הטיפול עוזרת לא רק לנקות את מחזור הדם והלימפה אלא גם את הנפש. אני אוהבת לנקות את הנפש, במיוחד אם זה לא דורש ממני להתאמץ יותר מידי.

מקסים הסביר לי שהוא מטפל בעיסוי איורוודי בשיטה מונגולית ואף היה נחמד דיו כדי לשאול אם אני רוצה שמן על הקרקפת. כשנחרדתי שייהרס לי הפן ואמרתי לא, הוא לא התווכח ושמר על ראשי נקי. אלא שהגוף עוסה בשמן חם בתנועות מעגליות ואיטיות. איורוודה היא טיפול עדין ומתאימה למי שלא אוהבת עיסוי חזק ומכאיב. כאב לא מרגישים במהלך הטיפול אלא תחושת ריפיון מדהימה שגם הנוקשות ביותר יתקשו לא ליפול לתוכה.

במהלך החנוכה מסתבר שבזאוס ספא עושים מבצעים נפלאים על כל טיפולי הספא וחבילות הטיפולים וכמו כן מכניסים טיפולים מיוחדים לחג: "נס חנוכה" "אבני המקדש" ו"להבה". כל המטפלים שלהם נהדרים אבל אם מקסים פנוי אני ממליצה לעשות אצלו עיסוי איורוודה שלא חוויתן מעולם, או טווינא.

את כל הפרטים תוכלו למצוא באתר זאוס ספא – מגדל משה אביב ז'בוטינסקי 7 רמת גן


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: