חדש מבית מוניקה פכטר פורמולה ייחודית לחידוש העור לשימוש במהלך היום! - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 25/08/2016  /  מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה
 

Age Renewal Complex הינו מוצר חדש וייחודי, בסדרת Timeless Skin DNA Concept- קונספט אבחון וטיפול אנטי איג'ינג, המאפשר התאמה אישית של הטיפול לפי צורכי הלקוח/ה.

Age Renewal Complex - פותח כפורמולה ייחודית לחידוש העור המיועדת לכל סוגי העור הבוגר - לטיפול וטיפוח במהלך היום!

להבדיל מתכשירים דומים אחרים, המומלצים לשימוש דווקא בלילה, מומלץ השימוש ב Age Renewal Complex במהלך שעות היום ובכך ניתן להרחיב את שעות חידוש העור ושיקומו לכ 24/7 שעות - ביום ובלילה!

ייחודיות קרם Age Renewal Complex בשילוב של חומצות עם רכיבים צמחיים פעילים, המשולבים יחד בפורמולה אפקטיבית, המאפשרת שימוש בתכשיר האנטי איג'ינג גם בשעות היום.

age-renewal-comlex.jpg
Age Renewal Complex מבית מוניקה פכטר

בין רכיביו האקזוטיים של Age Renewal Complex ניתן למצוא תמצית אגוז צמח ה"קולה" שמקורו ביערות הגשם הטרופיים של מערב אפריקה, העשיר בקופאין ורכיבים ממריצים, ממנו היה מקובל בעבר להכין את אותו משקה אהוב ומוכר "הקוקה קולה". תמצית הקולה ידועה בקוסמטיקה כרכיב טבעי, פעי,ל המסייע בשיקום רקמות, איחוי דלקות וסיוע לעור לאחר אקנה. תמצית צמח היסמין מוכרת כבעלת סגולות שיקום העור וצמח הארניקה מסייע בהפחתת נפיחות ומשפר את מחזור הדם.

הוראות שימוש: יש לשטוף היטב את הפנים בעזרת סבון פנים. כל בוקר יש למרוח ולהספיג על עור הפנים. חובה להשתמש בבוקר במסנן קרינה 30SPF ומעלה בעת השימוש בקרם ולהימנע מחשיפה ישירה וממושכת לקרינת השמש.

Age Renewal Complex אינו מכיל: Formalin , Formaldehyde, Parabens, Phthalates, Petro-chemicals, , GMO, Triclosan ולא נוסה על בעלי חיים - ברישיון משרד הבריאות.

Age Renewal Complex מוצע במחיר של 420 ₪ ל 50 מ"ל. להשיג במרכז לאסתטיקה רפואית מוניקה פכטר (רח' לוי אשכול 2 רעננה. ניתן להזמין שליח עד הבית ) או ברכישה ישירה באתר החברה - לפרטים: 09-7450172, 052-8028136.

 

* לינק ישיר לכתבה: "חדש מבית מוניקה פכטר פורמולה ייחודית לחידוש העור לשימוש במהלך היום!"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2016/08/25/5084.html

www.Bwoman.co.il