סינדרלה של הדנים - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: טליה לוין  /  בתאריך: 28/08/2016  /  מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
 

אם יש דבר אחד שאפשר להצטער עליו מבחינתי בקיץ הזה ובכלל בקייצים הלוהטים האחרונים, היא העובדה שאי אפשר ללבוש את אחד מפריטי הלבוש האהובים עליי מכל- הג'ינס. מסע החיפושים אחרי הג'ינסים המושלמים הוא מסע שמתחיל אצלי בערך מגיל 16, עד אז הייתי ילדה חולונית מצוייה שלבשה בעיקר ג'ינסים או חיקויי דנים מהחנות הלוהטת "אופנת רמי". לא היה לי ליוויס 501 באותן שנים בו כל הבנות בכיתה השוו את גובה הכיסים המושלם ואת החיתוך הזה שעושה רגל ארוכה וישרה. ואני הסתובבתי עם הג'ינס המשופשף של אופנת רמי והתבאסתי שלעולם לא אהיה קולית ומקובלת. עד שיום אחד דוד שלי החליט להגר לארצות הברית ושלח לי ג'ינס ליוויס 501 מקורי יחיד ובודד שהפך להיות המאהב הסודי שלי. לבשתי וכיבסתי לבשתי וכיבסתי, והוא נשמר אצלי בארון הבגדים כמעט עד גיל 24.

american.jpg

כמו סינדרלה, אמריקן איגל ג'ינס קרופ

מאז חלפו מים רבים בנהר, את הליוויס ההוא המיתולוגי אני לא ממש מסוגלת ללבוש מכיוון שהגזרה שלו גבוהה מידי. האמת היא שזה מאד מצחיק אותי לחשוב שאז בזמנו חשבנו שמדובר בג'ינסים המושלמים. מסע החיפושים שלי אחרי הזוג המושלם עוד לא תם. למעשה, יש לי בארון יותר מ 12 זוגות ג'ינסים שאף אחד מהם הוא לא האחד היחיד והמיועד. סוף הקיץ ותחילת המבצעים של שנת הלימודים החדשה היא הזדמנות נהדרת למצוא את הג'ינסים האלה שמונחים בדיוק מושלם על הישבן, שגורמים לכל צללית הרגליים להיות ארוכה יותר.

cooper.jpg

חיפוש הג'ינס המושלם. לי קופר

ג'ינס מושלם הוא כזה שאת יכולה פשוט ללבוש אותו עם טי שירט לא מושקעת וכפכפים ועדיין להרגיש מיליון דולר. נשים מחפשות במשך כמעט חיים שלמים את בן הזוג המיועד אבל איך אף אחת לא חשבה מעולם על אתר או אפליקציית היכרויות לג'ינס?. איפה אתה ג'ינס מושלם? אני עדיין מחפשת.
בנתיים הנה כמה ג'ינסים שמצאו חן בעיני ושאני אמורה למדוד בשבוע הקרוב, מקווה שעם אחד מהם לפחות יהיה לי איזה סיפור סינדרלה.

eagle.jpg

מתאים לקיץ, אמריקן איגל

לאמריקן איגל יש את גרסת הג'ינס הקייצית, ג'ינס 3/4. שזה אחלה רעיון. מה גם שבד הדנים בקולקצייה של אמריקן איגל הוא רך ונעים וגמיש. מאד אוהבת את הג'ינסים שלהם- יש לכם בהחלט פוטנציאל להיות הנעל של סינדרלה.

lee.jpg

ג'וגר ג'ינס - לי קופר

ללי קופר יש את הג'וגר ג'ינס שהוא סוג של טרינינג וג'ינס יחדיו. יש לי אחד כזה מעונה קודמת ואני חייבת לציין שחרשתי עליו במשך חורף שלם. ללי קופר יש מגוון רחב של גזרות שמתחדשת בכל שנה. עד סוף השבוע אני אמצא עבורכן את הגזרה המנצחת. מבטיחה.

gstar.jpg

קמפיין מפוספס אבל אחלה קולקציה. G STAR

ל G STAR היה קמפיין מעולה עם פארל וויליאמס אבל אז ההופעה בוטלה, ואנחנו נותרנו רק עם קולקציית ג'ינסים משובחת (אם כי יקרה). אני מודה שאין לי זוג מכנסיים שלהם בארון, אלא שהשמועות אומרות שמדובר בהחלט בג'ינס ששווה להשקיע בו- במיוחד בקולקציית הבויפרנד. אגב, מוזמנות להמליץ לי על הג'ינס המושלם, מבטיחה ללכת לבדוק בעצמי ולשוב עם רשמים.

 

* לינק ישיר לכתבה: "סינדרלה של הדנים"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2016/08/28/5085.html

www.Bwoman.co.il