בי וומן » הורוסקופ » מזל עקרב

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל עקרב

מזל עקרב:

תאריכים: בין ה-23.10 ועד ל-23.11 | שם לועזי: Scorpio

תחזית הורוסקופ שבועי למזל עקרב:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 תחומי הקריירה בחייכם מאוד משמעותיים, כיוון שכוכב התקשורת מרקורי נמצא החודש במזל שלכם ובדרך של שיחות אתם משווקים את עצמכם. זה הזמן להראות את יכולותיכם המקצועיות ולהראות לאחרים עד כמה אתם יכולים להצליח. חשוב שתבואו ברעיונות חדשים ומקוריים על מנת שתוכלו להוכיח שלא בחרו בכם לחינם ויש לכם את הנחישות והדרייב הנכון, על מנת להצליח.
. יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל עקרב:
שפע - השנה אתם עומדים להיות מרוצים מבחינה חברתית כיוון שנראה שייכנסו אנשים חדשים לחייכם ואתם יכולים דרכם להכיר עוד אנשים כך שהמעגל החברתי שלכם יגדל. זוהי הזדמנות מצוינת להיות פתוחים לאפשרויות חדשות ובעיקר לתחומי החיים שבהם נפתחת לכם הדרך, כיוון שהצורך שלכם לשנות את החיים לעצמכם יכולה להיות תלויה גם בקשרים שלכם עם אחרים.

אתגר
- הכוכב סטורן שמביא איתו מגבלות לצד למידה ועשייה נכנס אל בית הכספים שלכם ודורש רענון מחדש של תחום זה שכנראה לא טופל נכון. מומלץ לכם לעשות פסק זמן מכל נושא אחר ולבדוק בצורה מאוד מעמיקה את ההתנהלות הכלכלית שלכם עד היום ואף להתייעץ עם בעלי מקצוע מתאימים, על מנת שיעזרו לכם להתנהל כלכלית נכון ולהגיע לעשייה הנכונה. זה בדיוק הזמן שכל הנושא הכלכלי/כספי יהיה קשה יותר, אך נועד כדי לקדם אתכם.

אפיון כללי למזל עקרב:
תאריך המזל: בין ה-23.10 ועד ל-23.11
סמל המזל: עקרב
אלמנט: מים, יציב
איבר בריאותי רגיש: אברי מין

תכונות חיוביות של המזל:
ילדים חזקים, טיפוסי אישיות של שורדים, מעמיקים, חותרים ומגיעים לכל מטרה שהם מציבים לעצמם, שומרי סוד, נאמנים ביחסיהם, מגנטיים וכריזמטיים לחברים ולסביבה, נחושי החלטה, בעלי רגשות עזים.

תכונות שליליות של המזל:
ילדים פגיעים, נקמנים, נוטרי טינה, עקשנים, מניפולטיביים, מופנמים, בעלי חזות קרה, יוצרים סביבם חומה שקשה לעבור אותה, שתלטניים, סגורים מאוד ולא מראים את הרגשות שלהם , אלא רק לאחר שהאחרים עומדים במבחן.

הסתגלות למסגרת: ילידי מזל זה יסתגלו למסגרת בהתאם לנסיבות המשתנות של חייהם. אין להם בעיה עם מסגרות כל עוד נותנים להם לשמור על הייחודיות שלהם.

תחביבים: בגלל חשיבתם המעמיקה יתעניינו בכל הגילאים בכל הקשור לבילוש, חקירות וכל תחום הכרוך בהבנת הדברים לעומק. מחקר והבנת הנסתר הם חלק בלתי נפרד מהם.


הירשמי לניוזלטר