בי וומן » הורוסקופ » מזל בתולה

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל בתולה

מזל בתולה:

תאריכים: בין ה-23.8 ועד ל-23.9 | שם לועזי: Virgo


תחזית הורוסקופ שבועי למזל בתולה:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 כוכבים משמעותיים מבקרים אתכם בשבוע הזה ולמעשה כך גם במהלך כל החודש הקרוב, במזל שלכם. כוכבים אלה הינם מרס כוכב העשייה ולצידו וונוס מלכת היחסים שמבקשים מכם ביטוי של אהבה בדרך יותר משמעותית ואף פיזית מהרגיל. יהיה זה נכון בשלב הזה לשמור את מחשבותיכם לעצמכם ופחות להחצין אותם וזאת למשך כל מהלך החודש הקרוב.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל בתולה:
שפע - זוהי השנה שלכם מבין כל המזלות כיוון שסוף סוף נכנס אליכם כוכב השפע ונותן לכם ליהנות מהזדמנויות חדשות שכבר מזמן אתם מצפים להם. לאחר תקופה מאוד לא קלה עבורכם תוכלו סוף סוף להשתלם במה שאתם מעוניינים במיוחד ותהייה לכם תחושה של רווחה כיוון שהדברים יסתדרו בקצב ובדרך שאתם מעוניינים בכך. היזהרו מהשמנה במחצית הראשונה של 2016.

אתגר
- הכוכב סטורן שמביא איתו קשיים אך גם למידה, נמצא אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם והוא המשפחה. נראה שהעיסוקים שלכם דורשים אבחון מחדש שיהיה גם יותר ריאלי לנסיבות הקיימות שהשתנו. במקרה שלכם, הקושי הצפוי לא יפתיע אתכם, אלא יגרום לכם להתאזן מחדש ולחזור מתחושת האין שליטה שלאחרונה אתם חשים על חייכם.

אפיון כללי למזל בתולה:
תאריך המזל: בין ה-23.8 ועד ל-23.9
סמל המזל: אישה מחזיקה באלומות שיבולים
אלמנט: אדמה, משתנה.
איבר בריאותי רגיש: קיבה, מחלות פסיכוסומאטיות.

תכונות חיוביות של ילידי המזל:
צניעות, נטייה למושלמות, מעשיות ודייקנות. חכמים במיוחד, מסודרים, מאורגנים ורואים הכול לפרטי פרטים. ילדים שכבר מגיל קטן בעלי יכולת נתינה גדולה לזולת ובעלי יכולת טיפול וריפוי טבעי, בעלי נטייה טבעית לתזונה נכונה והיגיינה בריאה.

תכונות שליליות של ילידי המזל:
פסימיים, דאגניים, בעלי נטייה למחלות שמקורן פסיכוסומאטי (נפשי), יורדים לקטנות ומטרידים את הסביבה, ביקורתיים, עוקצניים, לא נותנים מעצמם עד הסוף, בעלי התנהגות שמרנית, מחושבים, רכושניים, החברויות שלהם יהיו על רקע תכליתי.

הסתגלות למסגרת: ילידי מזל זה מוצאים את עצמם היטב בתוך מסגרת כיוון שבמהותם יש להם צורך לטפל באחרים ולשם כך, יש צורך לשהות ולציית לחוקי המסגרת.

תחביבים: ילידי המזל יעדיפו להיות פרקטיים מגיל צעיר ולשלב תחביב עם עזרה לזולת כמו התנדבות בתחומים השונים הנותנים תחושה של סיפוק. גם נושאים הקשורים לשמירה על הבריאות כמו תזונה נכונה יתאימו מאוד.


הירשמי לניוזלטר