בי וומן » הורוסקופ » מזל דלי

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל דלי

מזל דלי:

תאריכים: בין ה-21.1 ועד ל-19.2 | שם לועזי: Aquarius


תחזית הורוסקופ שבועי למזל דלי:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 אתם נמצאים בחצי השנה שלאחר יום ההולדת שלכם ולכן נראה שזוהי תקופה מאוד משמעותית שבה אתם עושים חשבונות נפש רבים לגבי ההתנהלות שלכם בחיים ובעיקר ההתנהלות הכספית והזוגית. נראה שאתם נמצאים בהתלבטויות משמעותיות שגוזלות מכם אנרגיה ולכן קחו לכם את הזמן הנכון להפסקה, כדי להחליט נכון ברגעים שאתם חייבים לעשות החלטות משמעותיות בחייכם.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורום את זה לחודש הבא לשעת כושר מתאימהתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל דלי:
שפע - השנה תוכלו לקבל את העזרה המגיעה לכם לדעתכם. נראה שסגנון חייכם הנוכחי גרם לכך שאתם סומכים רק על עצמכם, אך בכל זאת אתם בהחלט בכיוון הנכון בגיוס עזרה וכספים מאנשים שדעתכם ומעמדכם האישי החברתי והמקצועי חשוב להם. ייתכן ואלה מצויים במעגל הראשון של חייכם ולכן חשוב שתהיו סבלניים אליהם. הצורך הפיזי שלכם לחיבה יתגבר ותמצאו את האנשים שיתנו לכם זאת.

אתגר
- מבחינה חברתית אתם עוברים עכשיו שינויים משמעותיים ונראה שיש בכם צורך פנימי להחליף סגנון חיים ובתוך כך גם אנשים שלא מתאימים יותר לחייכם. בפרק זמן זה של חייכם אתם יותר בשלים לברור את חבריכם מבין כל האנשים אותם אתם מכירים ולהחליט שאלה שאינם תורמים לכם יותר אינכם צריכים להיות במחיצתם ואין שום סיבה שתרגישו לא טוב עם עצמכם בשל כך.

אפיון כללי למזל דלי:
תאריך המזל: בין ה-21.1 ועד ל-19.2
סמל המזל: גלים
אלמנט: אויר, יציב
איבר בריאותי רגיש: מחזור דם

תכונות חיוביות של המזל:
כילדים מעדיפים להיות עצמאיים, בעלי חשיבה מקורית, אינטלקטואלים, בעלי יכולת המצאה, ידידותיים, מחפשים שינויים, ילדים עם נטייה לעזור לזולת ובייחוד כאשר הם מזהים את המניע האידיאלי מאחורי המעשה, ילדים בעלי צורך בחופש אישי , מאוד ייחודיים בסגנון ובדרך שהם מתנהגים.

תכונות שליליות של המזל:
עצבניים, חסרי יכולת לתת מעצמם, עקשניים, בעלי אופי מרדני, נוטים להיות שונים מהסביבה, פתוחים לחידושים בעלי גוון חריג, לוחמים בכל דבר המזכיר להם מסגרת, שומרים על הייחודיות שלהם גם במחיר של ניתוק חברויות.

הסתגלות למסגרת: ילידי מזל זה ידועים כעצמאיים השומרים על הפרטיות והייחודיות שלהם. אם אתם רוצים לאבד אותם - נסו לשים אותם במסגרת...

תחביבים: אל תצפו לעיסוקים שגרתיים אצל ילידי מזל זה. אל תחסמו אותם גם אם הרצון שלהם יראה לכם כלא הגיוני...למדו לכבד את הייחודיות שבהם.


הירשמי לניוזלטר