בי וומן » הורוסקופ » מזל גדי

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל גדי

מזל גדי:

תאריכים: בין ה-23.12 ועד ל-21.1 | שם לועזי: Capricorn


תחזית הורוסקופ שבועי למזל גדי:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 אתם עוברים תקופה משמעותית ומעצבת בחייכם שגורמת לכם לעשות שינויים במחשבותיכם ולהבין אחרת את החיים בעקבות הנסיבות שאתם עוברים. נראה שאתם מאוד עסוקים עם כספים של אחרים שמגיעים אליכם, אך לא נראה שאתם יכולים ליהנות מהם בשלב הזה. נצלו את התקופה הנוכחית ליציאה לחופשה מהנה ועדיף - מחוץ לגבולות המדינה.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל גדי:
שפע - בשנה הקרובה יש לכם הזדמנות ליצור לעצמכם מעגל כלכלי הכולל בתוכו קשרים עם חו"ל וזה בהחלט מה שאתם מחפשים לעצמכם כבר זמן רב. אל תתייאשו גם אם תקבלו כמה סירובים להצעות העסקיות שלכם, כי בסופו של דבר אתם פועלים נכון. אל תוציאו כספים מיותרים בין החודשים פב' ועד מאי 16, כיוון שזו תקופה שייתכן ויפלו בחלקכם כמה הצעות ותהיו חייבים בעזרה חיצונית שתעזור לכם להחליט.

אתגר
- הכוכב סטורן שמוכר גם בשמו שבתאי מגיע להתארח אצלכם למשך השנתיים וחצי הקרובות במקום המקושר עם תת ההכרה שלכם ולכן חשוב וכדאי, שלמרות הפחדים שהוא עלול לעורר בכם, תנסו להתמודד עם המציאות החדשה כך שתבינו מה הדבר הנכון שאתם צריכים לעשות ומהם תחומי החיים בהם שדורשים תיקון. ייתכן ותצטרכו עזרה חיצונית בפתרון הבעיות.

אפיון כללי למזל גדי:
תאריך המזל: בין ה-23.12 ועד ל-21.1
סמל המזל: גדי
אלמנט: אדמה, יוזם.
איבר בריאותי רגיש: מערכת השלד, עצמות ושרירים.

תכונות חיוביות של המזל:
ילדים עם התנהגות ונשמה של מבוגרים, מעשיים, פרקטים, אחראים, מתכננים מטרה ומגיעים אליה, מציאותיים, שאפתנים, רציניים, שקולים, זהירים, ניתן לסמוך עליהם, משרים תחושה של אמינות ובטחון.

תכונות שליליות של המזל:
קשה להם להתחבר אל החלק הילדותי של החברים ומעדיפים עיסוקים רציניים, מעדיפים חברת מבוגרים מהם, נוקשים במראה ובהתנהגות, צרי אופק, פסימיים, סנובים, אנוכיים, שמרנים, מחושבים, ההישגים מגיעים אליהם לאט.

הסתגלות למסגרת: מכל שאר המזלות הרי שהגדיים הם הסתגלנים הגדולים ביותר לכל מסגרת אפשרית. ללא כל מסגרת הם מרגישים שהם הולכים לאיבוד.

תחביבים: בשל אופיים הרציני הרי שקיימות שתי צורות תחביב האחת עיסוקים הכרוכים בהוצאת מרץ והשנייה, ישיבה ולמידה על ההיסטוריה של העולם לסוגיה השונים...כדי לייסד בעתיד מסגרות חדשות.


הירשמי לניוזלטר