בי וומן » הורוסקופ » מזל קשת

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל קשת

מזל קשת:

תאריכים: בין ה-31.11 ועד ל-23.12 | שם לועזי: Sagittarius


תחזית הורוסקופ שבועי למזל קשת:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 אתם עוברים תקופה שהיא מלחיצה וקשה עבורכם במידה מסוימת כיוון שאתם נתקלים בהרבה תחומים שעליכם לטפל בהם ומשתדלים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. העומס גורם לכם להיות עייפים מאוד וחבל שאתם לא יודעים להרפות בגלל הצורך שלכם להיות בשליטה. כדאי שתהיו מתואמים עם כל התחומים בחייכם בהם אתם חייבים ללמוד להרפות וללמוד לבקש לקבל עזרה בנושא.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל קשת:
שפע - לאחר שתקופה ארוכה הזנחתם כל מה שקשור לנושאי קריירה כי הייתם עסוקים בדברים אחרים, נראה שהפעם אתם מצליחים סוף סוף לאסוף את עצמכם ולהתחיל לצעוד בדרך הנכונה. את אותה האנרגיה שאתם יודעים להשקיע בדברים שכל כך חשובים לכם, תוכלו ליישם בכל הקשור לתחום המקצועי. הכינו לעצמכם תוכנית עבודה ופעלו בהתאם.

אתגר
- הכוכב סטורן נמצא הפעם במזל שלכם ויישאר שם במהלך כל השנתיים הקרובות כך שזו עומדת להיות תקופה שבה תאלצו לקחת אחריות חדשה על חייכם וייתכן שלא תמיד תאהבו תחושה זו, כיוון שהיא תגרום לכם לתחושת קושי וכובד. אלה מכם שזקוקים לשמירה על דיאטה תוכלו לשמוח, כיוון שהשנה הקרובה תיתן לכם את המענה בנושא זה ותהיו בשלים לאחריות החדשה.

אפיון כללי למזל קשת:
תאריך המזל: בין ה-31.11 ועד ל-23.12
סמל המזל: חץ או/ו סוס שחציו התחתון סוס וחציו העליון אדם .
אלמנט: אש, משתנה
איבר בריאותי רגיש: אגן ירכיים.

תכונות חיוביות של המזל:
ילדים בעלי נשמה חופשייה, אוהבים מרחבים, מלאי הומור, אידיאליסטים, אוהבים לגוון ולשנות, שונאי שיגרה, חשיבתם בעלת גוון פילוסופי, בעלי יכולת ומזל להתרומם ממצבים קשים, ספונטאניים, בעלי רוח ספורטיבית.

תכונות שליליות של המזל:
חסרי מנוחה, אוהבים ריגושים, קשה להם להיות במקום אחד ועוד יותר קשה להם כאשר יש להם הרגשה שתחושת החופש שלהם נלקחת. זקוקים לריגושים מסוגים שונים, אוהבים להגזים בדבריהם, הרפתקנים, לא אוהבים לקחת על עצמם אחריות.

הסתגלות למסגרת: הדבר הקשה ביותר לקשתים שוחרי החופש הוא לחיות במסגרת. האיחורים הם כמעט מנת יומם הקבועה וקשה להם להתמודד עם סדר יום קבוע...

תחביבים: הנשמה החופשייה של הקשתים מובילה אותם לתחביבים שיש בהם גוון ספורטיבי כמו: רכיבה על סוסים, שחייה, וטיולים במקומות לא שגרתיים לצד שיחות נפש.


הירשמי לניוזלטר