בי וומן » הורוסקופ » מזל מאזניים

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל מאזניים

מזל מאזניים:

תאריכים: בין ה-23.9 ועד ל-23.10 | שם לועזי: Libra


תחזית הורוסקופ שבועי למזל מאזניים:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 זוהי תקופה שבה אתם מרגישים דואליות בחיים האישיים שלכם . מצד אחד, אתם פורחים מבחינה חברתית ומנגד יש לכם רצון עז להתחבא ולהיות בתוך עצמכם. הצורך הזה בהתכנסות פנימה נכון עבורכם בתקופה זו כיוון שאתם חשים עייפות וכובד לאחר תקופה ארוכה שבה הוצאתם הרבה אנרגיה, שמסתבר שלא תמיד שירתה אתכם. מצאו זמן לנוח.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל מאזניים:
שפע - כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר נמצא אצלכם במקום המקושר עם תת ההכרה ולכן השנה הקרובה תהייה סיומה של תקופה שבה הפנמתם דברים ולא שיתפתם אחרים כי לא חשבתם שיהיה מי שיקשיב לכם. זה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים להתחבר את האני הפנימי שלכם ולקבל תשובות מתת המודע שלכם, לגבי דפוסי ההתנהגות שלכם ולהביא לסיומם המוצלח של נושאים שעיכבו אתכם בחיים.

אתגר
- במהלך כל השנה הקרובה תרגישו מחויבות לאנשים קרובים לכם ותנסו להנעים את זמנם כמה שיותר. מומלץ לכם ללמוד תחום חדש שיעזור לכם לשדרג את חייכם האישיים ואין ספק שבגלל הכישרונות המרובים שלכם, יש לכם יכולת לבחור ממגוון נושאים. שינוי מרענן זה יכניס לחייכם אנשים חדשים. במהלך השנה הקרובה מומלץ לכם גם לשפץ את ביתכם, על מנת לעשותו נוח לכם יותר.

אפיון כללי למזל מאזניים:
תאריך המזל: בין ה-23.9 ועד ל-23.10
סמל המזל: מאזניים
אלמנט: אויר, יוזם
איבר בריאותי רגיש: כליות, פרקים

תכונות חיוביות של המזל:
ילדים הגיוניים, אובייקטיבים, נעימי הליכות, אוהבים הרמוניה, שלווים, רגישים לזולת, אוהבים נוחיות, טובים בעבודת צוות, ניתן להגיע איתם תמיד לפשרה , בעלי חוש אומנות מפותח. אוהבים את ה"יחד" בחברויות ובמשפחה.

תכונות שליליות של המזל:
חסרי יכולת להחליט, חסרי בטחון, משנים כל הזמן דעות בגלל חוסר היכולת להחליט קשה להם להיפתח רגשית בחברויות שלהם ולכן ישמרו מרחק מהזולת. עלולים להיחשב קרים רגשית, תלותיים, נצלנים בגישתם לאחרים.

הסתגלות למסגרת: ילידי המזל יאהבו כל מסגרת כיוון שמעצם טבעם הם בנויים לחיות בזוגיות וקשה להם להיות לבד, כך שהמסגרת טבעית וחביבה עליהם.

תחביבים: אומנות, גינון, כתיבה ריקוד, פיסול,יצירה וכל עיסוק הקשור באסטטיקה וביטוי היצירתיות בדרכים אומנותיות שונות, תתאים לילידי מזל זה.


הירשמי לניוזלטר