בי וומן » הורוסקופ » מזל טלה

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל טלה

מזל טלה:

תאריכים: בין ה-21.3 ועד ל-21.4 | שם לועזי: Aries


תחזית הורוסקופ שבועי למזל טלה:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 בית היצירה שלכם מופעל בצורה מאוד אינטנסיבית ולכן נראה שלמרות הקשיים הנוכחיים שלכם, זה הזמן לפעול במלוא המרץ בכל הנוגע ליישום תוכניותיכם המקצועיות שיכולות להביא את התחביבים שלכם לרמה גבוהה של עשייה. השקיעו בעבודה שלכם, כיוון שנראה שאתם ראויים לתגמול ולהערכה שמגיעה עבורכם בצורה חד משמעית, אך לא תמיד אתם זוכים לכך.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל טלה:
שפע - בשנה הקרובה יבקר בבית העבודה שלכם הכוכב שאתם מחכים לו גם אם אינו מוכר לכם בשמו והוא יופיטר. הוא יבקר אצלכם למשך כשנה שלמה לאחר 12 שנים וזה בדיוק הזמן שבו תוכלו לסמן לעצמכם עוד וי על ההישגים שלכם עד היום ועדיין צפויים לכם הישגים חדשים. ייתכן ובין החודשים פב' ועד מאי יצוצו הזדמנויות חדשות ותאלצו לבחור מביניהם את הדברים הנכונים עבורכם להמשך ההתקדמות.

אתגר
- בשנה הקרובה יהיו לכם הרבה הזדמנויות ליצור קשרים עם מקומות מרוחקים ואפילו מעבר לים, על מנת שתוכלו ללמוד ולהשתלם בדברים שמאוד חשוב לכם להתפתח בהם. נראה שלא תהיו מוכנים ללמוד מעצות של אחרים ותצטרכו לפעול לבד על מנת להבין כיצד יש לפעול בהמשך. נושאים בירוקראטיים ומשפטיים יכולים לעלות על הפרק וידרשו טיפול מיידי.

אפיון כללי למזל טלה:
תאריך המזל: בין ה-21.3 ועד ל-21.4
סמל המזל: טלה
אלמנט: אש, יוזם
איבר בריאותי רגיש: ראש

תכונות חיוביות של המזל:
אוהבים להגיע ראשונים לכל מקום. פתוחים וחביבים באופי, פעלתנים מאוד, אוהבים פעילויות עם אלמנט של אומץ, אוהבים להיות בתנועה, בעלי יוזמה, יש להם כריזמה טבעית, סולחים בנקל, פופולאריים בכל מקום, בעלי יכולת נתינה.

תכונות שליליות של המזל:
פועלים בצורה אימפולסיבית מבלי לחשוב ולתכנן מראש מה לעשות, אוהבים נוחיות ולא לקחת אחריות, דואגים קודם כל לעצמם, ילדותיים במיוחד בגישתם לחיים, אוהבים להתגאות בכל דבר, מתרגזים מהר, קשה להם לדחות סיפוקים וכל דבר רוצים מייד!

הסתגלות למסגרת: בכל מצב תמיד ינסו להתבלט כך שבמידה והם נמצאים עם דמות חזקה מהם והמשרה אוירה סמכותית, הרי שלא יסכימו לקבל את הנהגתו וינסו לערער על סמכותו...

תחביבים: כל תחום עיסוק שיש בו אומץ יתאים לטלה האנרגטי להוצאת המרץ הבלתי נדלה שלו וזאת בנוסף לתחביבים המכילים בתוכם דינאמיקה ותנועה.


הירשמי לניוזלטר