בי וומן » הורוסקופ » מזל תאומים

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל תאומים

מזל תאומים:

תאריכים: בערך בין 21.5 ל 22.6 | שם לועזי: Gemini


תחזית הורוסקופ שבועי למזל תאומים:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 17/08/2019-24/08/19 אתם עסוקים מאוד עם הסביבה הקרובה שלכם כיוון שיש לכם צורך לרצות את החברים כדי שתשאירו את הרושם הטוב שאתם רוצים ליצור על ידי יחסים הוגנים עם הסביבה. נראה שלא כולם במעגל הראשון בחייכם שלמים עם העשייה שלכם ועובדה זו יוצרת עבורכם פעמים רבות קונפליקט משמעותי, כיצד להמשיך ולהתנהג בסביבה החשובה לכם והיא המשפחה. יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל תאומים:
שפע - כוכב השפע יופיטר מגיע אליכם למקום המקושר עם המעגל החשוב ביותר בחייכם והוא המשפחה. זה בדיוק הזמן שבו אתם יכולים לסגור מעגלים ולהרשות לעצמכם להגיד כל מה שאתם חושבים בלי שיהיו לכם החששות כיצד אתם יכולים לשפר את המצב מבלי שתחשבו שכל הנטל עליכם. הקרובים לכם גם הם ישמחו להיפטר ממשקעים ישנים, כך שהשנה יש לכם הזדמנות מעולה להגיע להידברות.

אתגר
- הכוכב סטורן ייכנס השנה לבית השותפויות שלכם, כך שנראה שנושא זה יעמוד במבחן במידה ולא תשקיעו את מרב האנרגיה החיובית ביחסים. קשרים שלא נבנו על בסיס איתן יעברו קשיים ויתפרקו. אלה מכם שמשקיעים את עצמם בזוגיות יתחזקו למרות המגבלות והיחסים יהיו בריאים יותר. בשורה טובה גם לפנויים שביניכם – השנה תהיו מוכנים להתמסד בקשר.

אפיון כללי למזל תאומים:
תאריך המזל: בערך בין 21.5 לתאריך 22.6
סמל המזל: תאומים.
אלמנט: אויר, משתנה.
איבר בריאותי רגיש: מערכת העצבים.

תכונות חיוביות של המזל:
בעלי אינטליגנציה טבעית גבוהה, פיקחים, רבגוניים, בעלי יכולת לעשות דברים רבים יחדיו, מלאי אנרגיה, ספונטאניים, מלאי שמחה ואהבת החיים, קלילים וזורמים עם הנסיבות, אוהבים לגוון ולשנות, ילדים תקשורתיים במיוחד.

תכונות שליליות של המזל:
חסרי יציבות כתוצאה ממזלם הכפול, חסרי מנוחה ומחליפים דעות בכל פעם, נוטים להתפרצויות, בעלי מצבי רוח משתנים, בגלל המהירות הטבעית שלהם יש להם נטייה לשטחיות, לא אוהבים טיפשים ואין להם סבלנות לשונה מהם.

הסתגלות למסגרת: את המזל הקפיצי והערני הזה יהיה קשה למצוא במסגרות, אלא אם כן יהיו כאלו שיעניינו אותם, יגרו את סקרנותם ויתנו להם מענה אין סופי לשאלותיהם.

תחביבים: נושאים רבים עשויים למלא ולספק את שאיפותיהם - ובעיקר כאלו שיתנו מענה מאתגר בתחומי המחשוב, התקשורת והמדיה לסוגיה השונים.


הירשמי לניוזלטר